ZPRÁVIČKY

16.08.2019 Fotbalová neděle v Obříství
V neděli 18. srpna ve 14 hodin začne první zápas B mužstva na domácím hřišti. Prvním soupeřem béčka je Sokol Cítov.
Přijďte fandit!
15.08.2019 Sokol Obříství A - FK Vysoká
Soupeřem našeho áčka v předkole AGRO CS Poháru SKFS byl tým z Vysoké. Ve 13. minutě se do soupeřovy brány trefil Martin Vrábel. Pět minut před koncem prvního poločasu srovnal Tomáš Vágner. Ve druhém poločase z našich četných šancí góly už nepadly, ani soupeř nevyužil své dvě možnosti skórovat. Následné rozstřely rozhodly v náš prospěch.
Dalším soupeřem bude Mnichovohradišťský SK, zápas se hraje 21. srpna od 18 hodin na našem hřišti.
Sokol Obříství A - FK Vysoká 2:1 np (1:1, PK 4:2)
13.08.2019 AGRO CS Pohár SKFS
V předkole AGRO CS Poháru SKFS se tým Obříství utká se soupeřem z Vysoké. Zápas se hraje zítra od 18 hodin na našem hřišti.
09.08.2019 Přátelák Byšice - Obříství
Přátelské utkání v Byšicích začne tuto sobotu ve 14:00.
06.08.2019 Memoriál V. Fürsta
Na Memoriálu V. Fürsta se našemu B týmu moc nedařilo. První zápas skončil 6:2 ve prospěch soupeře z Velkého Borku a ve druhém zápase nám Úžičtí vstřelili dokonce 8 gólů.
30.07.2019 Memoriál V. Fürsta
Tým Sokol Obříství B se zúčastní Memoriálu V. Fürsta, který pořádá TJ Kly tento víkend, 3. a 4. srpna 2019. Zápas našeho mužstva s Velkým Borkem B začne v sobotu v 15 hodin.
18.07.2019 Rozlosování OFS Mělník
Včera proběhl losovací aktiv OFS Mělník. Áčko nakonec postoupilo z druhého místa do Okresního přeboru a jeho prvním soupeřem budou 25. srpna Záryby B.
Vedení Sokola Obříství díky velkému počtu hráčů rozhodlo o založení béčka. Béčko tuto sezónu odstartuje ve IV. třídě (skupina A) již 18. srpna na domácím hřišti s Cítovem.
11.07.2019 Kooperativa cup 2019
Turnaj starých gard Kooperativa cup 2019, kterého se zúčastní i naše stará garda, se koná tuto sobotu, 13. července od 9 hodin v Mratíně.
02.07.2019 Benátská noc 2019
TJ Sokol Obříství vás srdečně zve na Benátskou noc, která se koná 13. července 2019 od 21 hodin.
24.06.2019 Dorost: JOMA CUP 2019
Náš dorost na turnaji dorostu v Klíčanech skončil na 4. místě. První místo vybojoval Spartak Kbely, druhé místo obsadil domácí tým a na třetím místě skončili mládenci z FC Tuchorazy.
17.06.2019 Turnaj v Klíčanech
Dorost si zahraje v neděli 23. června na turnaji v Klíčanech. Podrobnosti v přiloženém pdf souboru.
15.06.2019 A mužstvo: TJ Řepín - Sokol Obříství
Zápas v Řepíně nebyl jednoduchý. Až do 60. minuty zvládali řepínští fotbalisté stahovat naše jednobrankové vedení, pak ale Jakub Reichert s Liborem Tichotou zasadili soupeři dva rychlé góly. Naše vítězství ještě v 87. minutě stvrdil gólem do vlastní branky domácí Kraus. Díky tomuto výsledku a také prohře Vehlovic v Čečelicích náš tým obsadil konečné druhé místo.
TJ Řepín - Sokol Obříství 3:6 (2:2)
14.06.2019 Fotbal Obříství na cestách
Pro poslední tři mistrovské body sezóny 2018/2019 pojede naše A mužstvo do Řepína. Zápas, který by měla vést trojice rozhodčích Stibůrek, Šestořád a Šmíd, začne v sobotu v 17 hodin.
08.06.2019 A mužstvo: Sokol Obříství - Sokol Jeviněves
V dnešní odvetě náš tým nezaváhal, přes výbornou práci jeviněveského brankáře soupeři nastřílel 8 gólů a cenné tři body zůstaly doma. Vehlovice hrály také bez ztráty bodu, takže o tom, kdo obsadí konečné druhé místo, rozhodnou výsledky zápasů posledního kola.
Sokol Obříství - Sokol Jeviněves 8:1 (2:0).
06.06.2019 Mladší přípravka: Sokol Obříství - FK Pšovka

Sokol Obříství - FK Pšovka 6:11 (2:5)