11:00 - Mladší přípravka - venku - SK Postřižín
13:30 - Mladší žáci - venku - FK Kralupy 1901
11:30 - Starší přípravka - venku - SK Vojkovice
15:30 - Muži B - venku - Eletis Lužec B
Přijďte fandit!
17.10.2019 Rozhodnutí DK OFS Mělník
Za červenou kartu v minulém kole (zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva) byl Stanislavu Chvátalovi udělen trest zákaz činnosti na 1 utkání od 13.10.2019.
13.10.2019 Muži B: Sokol Obříství - AFK Vraňany
Skóre otevřel Řehy způsobem, kterým určitě nechtěl - gólem do vlastní branky. O deset minut později se z pokutového kopu nemýlil Švejcar a za dalších deset minut přidal další gól Waltr. Jediný náš gól padl z pokutového kopu v 66. minutě, střelcem byl Tomáš Nepil (1:3). Zoreník dalšími dvěma góly už jen potvrdil, kdo je v tomto zápase favorit.
Sokol Obříství - AFK Vraňany 1:5 (0:3)
12.10.2019 Muži A: SK Labský Kostelec - Sokol Obříství
Už v 1. minutě penalta a gól v naší síti, v 15. minutě další penalta, vyloučení Standy Chvátala a 2:0. Ve 21. minutě domácí přidali třetí branku a bylo po zápase. Ve druhém poločase byli domácí hráči rychlejší a důraznější v osobních soubojích. Ostatně konečný výsledek 9:0 (!) dobře vystihuje dění na hřišti.
SK Labský Kostelec - Sokol Obříství 9:0 (6:0)
12.10.2019 Sokol Obříství vs FK Kralupy 1901
Starší přípravka: Sokol Obříství - FK Kralupy 1901 5:2 (1:2)
Mladší přípravka: Sokol Obříství - FK Kralupy 8:14 (3:10)
Mladší žáci: FK Kralupy 1901 - Sokol Obříství 6:0 (4:0)
09.10.2019 Rozhodnutí DK OFS Mělník
Josef Bendl dostal za použití pohoršujících, urážlivých nebo ponižujících výroků stopku na 3 utkání od 07.10.2019.
09.10.2019 Starší přípravka: Vltavan Chvatěruby - Sokol Obříství
Kdo na zápase nebyl, může litovat. Starší přípravka předvedla opravdu pěknou hru. Chybělo je trochu štěstí při zakončení, proto z výhry se radoval soupeř.
Vltavan Chvatěruby - Sokol Obříství 8:5 (4:4)
06.10.2019 Muži A: FK Pšovka - Sokol Obříství
Z prvního gólu v zápase se radovali naši, když v 58. minutě skóroval Petr Tláskal. Radost z vedení nám vydržela jen deset minut. V 68. minutě srovnal domácí Klenotič. Další góly již nepadly a rozhodnout musely pokutové kopy, po kterých se ze zisku dvou bodů radoval domácí tým.
FK Pšovka - Sokol Obříství 2:1 np (0:0)
06.10.2019 Muži B: FK Nebužely - Sokol Obříství
Po prvním gólu ve 4. minutě téměř okamžitě vyrovnal Filip Haugwitz, na druhý soupeřův gól ze 71. minuty už se odpovědět nepodařilo.
FK Nebužely - Sokol Obříství 2:1 (1:1)
06.10.2019 Mladší žáci: Čechie Kralupy - Sokol Obříství
Druhé setkání s týmem Čechie Kralupy dopadlo téměř stejně jako první. Soupeř nás porazil o 4 góly, ale tentokrát se nám nepovedlo ani jednou překonat soupeřova brankáře.
Čechie Kralupy - Sokol Obříství 4:0 (1:0)
05.10.2019 Starší přípravka: Sokol Obříství - Vltavan Chvatěruby
Starší přípravka si připsala další vítězství.
Sokol Obříství - Vltavan Chvatěruby 8:4 (5:4)
04.10.2019 Fotbal Obříství doma i na cestách
V sobotu v 9:30 začne domácí zápas starší přípravky se soupeřem z Chvatěrub. Další zápasy se hrají v neděli: mladší žáci od 11.00 v Kralupech na Čechii, áčko od 16:00 na Pšovce a béčko také od 16:00 v Nebuželích.
01.10.2019 Starší přípravka: Sokol Obříství - Sokol Dolany
Po sobotním vítězství na soupeřově hřišti starší přípravka vyhrála i doma.
Sokol Obříství - Sokol Dolany 19:6 (10:3)
29.09.2019 Muži B: Sokol Obříství - Velký Borek B
Třígólová prohra s velkoborským béčkem není špatná, pokud přihlédneme k výsledkům soupeře v přechozích kolech.
Sokol Obříství - Velký Borek B 0:3 (0:2)