ZPRÁVIČKY

12.03.2020 Stav nouze, hrát se nebude!
V Česku utichnou i všechny další fotbalové soutěže, nejen profesionální. "Soutěže, které řídí FAČR, KFS a OFS, jsou do dalšího rozhodnutí státních orgánů v této věci přerušeny," rozhodla FAČR.
12.03.2020 Vláda ČR vyhlásila nouzový stav
Vláda ČR vyhlásila nouzový stav od 12. března 2020 od 14 hodin na dobu 30 dnů.
10.03.2020 Amatérské fotbalové zápasy se v Česku zatím neruší.
Na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu vydává Výkonný výbor Asociace následující rozhodnutí:
1.) soutěžní utkání organizované FAČR, KFS, nebo OFS, se neruší;
2.) pořadatel utkání (domácí klub) je povinen zabezpečit, že se soutěžního utkání nezúčastní více než 100 osob.
"Domácí tým ručí za to, že se na utkání nedostane více než sto lidí," řekl Michal Jurman, tiskový mluvčí FAČRu.
08.03.2020 Rebel Cup skupina C
V prvním zápase Rebel Cupu naši hráči porazili soupeře ze Zálezlic. Góly dali v 8. minutě Bartoš Marek, 10. Hašourek Jan, 50. Kryšpín David a v 70. minutě Obrajtr Tomáš.
Sokol Obříství - Sokol Zálezlice 4:0 (2:0).
21.02.2020 1. Fotbalový ples
TJ Sokol Obříství pořádá 1. Fotbalový ples. Konat se bude 29. února 2020 od 20 hodin v Kulturním domě Obříství. K tanci bude hrát skupina Plus
28.01.2020 Rebel cup 2020
Los nám pro letošní ročník Rebel cupu přisoudil za soupeře TJ Sokol Zálezlice (zápas by se měl odehrát 8. března v 15:00 na UMT Mělník) a FC Lobkovice (14. března od 15. hodin na hřišti soupeře)
23.11.2019 Muži B: Sokol Všetaty - Sokol Obříství
V posledním podzimním zápase naše béčko porazilo tým ze Všetat. Domácí Rajdl otevřel skóre již v páté minutě, ale v polovině druhého poločasu Stanislav Chvátal vyrovnal a minutu před koncem rozhodl v náš prospěch Marek Bartoš.
20.11.2019 Fotbal Obříství na cestách
Poslední podzimní zápas bude hrát tuto sobotu náš B-tým se Sokolem Všetaty. Pozor, hraje se na hřišti v Tuhani!. Úvodní hvizd by měl zaznít 30 minut po třinácté hodině.
Přijďte fandit!
17.11.2019 Muži B: Sokol Obříství - Sokol Dřísy
Měli jsme hodně šancí na skórování, ale protože jsme je nevyužili, tři body bral soupeř.
Sokol Obříství - Sokol Dřísy 1:3 (0:1)
16.11.2019 Muži A: Sokol Obříství - Horní Počaply
Pomalý rozjezd a infarktový závěr, kdy jsme mohli výrazně zvýšit naše vedení. Takový byl poslední zápas podzimní části sezóny, ve kterém jsme získali další tři body.
Sokol Obříství - Horní Počaply 2:1 (1:1)
15.11.2019 Fotbalový víkend v Obříství
V sobotu od 13:30 začne zápas áčka s týmem z Horních Počapel a v neděli v 10:30 béčko přivítá Dřísy
09.11.2019 Muži A: Libiš B - Sokol Obříství
Od počátku zápasu náš tým směřoval k výhře. V 10. minutě skóroval Petr Tláskal. O pět minut později domácí Matucha srovnal, ale naši stále měli převahu až do 29. minuty, kdy byl vážně zraněn Libor Tichota. Poté naše hra doznala změny k horšímu, a tak jsme se nakonec museli spokojit s remízou.
Libiš B - Sokol Obříství 2:1 np (1:1)
07.11.2019 Fotbal Obříství na cestách
V sobotu od 14 hodin hraje áčko v Libiši a ve stejný den i čas hraje béčko v Lobkovicích s Roma Neratovice.
03.11.2019 Muži B: Sokol Obříství - SK Mšeno B
Po pětizápasovém bodovém půstu konečně body, a hned tři! Navíc všechny góly dali pouze naši hráči :-)
Sokol Obříství - SK Mšeno B 3:1 (1:0).
02.11.2019 Muži A: Sokol Obříství - Viktoria Všestudy
V domácím zápase naši hráči opět předvedli dobrý a bojovný výkon až do konce zápasu a kdyby využili všech svých gólových šancí, skóre by vůči hostům nebylo moc milosrdné.
Sokol Obříství - Viktoria Všestudy 2:0 (1:0)