ZPRÁVIČKY

11.02.2019 Turnaj v Říčanech
V neděli 10. února se starší přípravka zúčastnila turnaje v Říčanech. Díky čtyřem vítězství a pouhé jedné prohře naši hráči vybojovali první místo!
23.01.2019 Až na inzultaci rozhodčího v závěru byl podzim poklidný
V době, kdy už se o slovo pomalu hlásí zimní příprava, se Mělnický deník ohlédl s předsedou okresního fotbalového svazu Jiřím Kabylem za podzimní polovinou sezony. A to napříč všemi soutěžemi, které se na Mělnicku hrají.
21.01.2019 Turnaj ve Zbuzanech
Mladší žáci obsadili na turnaji ve Zbuzanech 3. místo a Karel Kučera byl navíc vyhlášen nejlepším brankařem turnaje. Gratulujeme!
17.01.2019 Rebel Český Pohár Mělník 2019
Ani letos nebude naše Áčko chybět v Českém poháru. V prvním kole v sobotu 2. března 2019 se náš tým utká s TJ Kly na hřišti Liaz Vehlovice, začátek zápasu je v 10 hodin.
12.01.2019 Turnaj mladší přípravky
Mladší přípravka odehrála turnaj, ve kterém při obrovské konkurenci obsadila nádherné čtvrté místo! Nejvíce si trenér pochvaluje vítězství nad týmy z Mělníka (5:1) a Neratovic (3:0).
09.12.2018 Výsledky mladších žáků v Říčanech
V turnaji v Říčanech obsadili naši mladší žáci 4. místo.
Obříství - Velim    2:2
Obříství - Libuš    1:0
Obříství - Podolí    2:1
semifinále Obříství - Průhonice    0:1
o 3. místo Obříství - Podolí   1:2
02.12.2018 Turnaj v Říčanech
Dnešní turnaj v Říčanech,proběhl nad očékávání. V těžké konkurenci mezi pražskými kluby jsme obsadili naprosto úžasné třetí místo. Druhé místo nám uteklo jen o skóre! Kluci a slečno, super práce a díky moc za předvedenou hru.
22.11.2018 Rozhodnutí disciplinární komise Mělník
Tělovýchovná jednota Sokol Obříství je odpovědná za disciplinární přečin §69 odst. 1 písm d) DŘ a byla jí udělena pokuta ve výši 20.000,- Kč a kontumace utkání (2018216A2A1302) 0:3
22.11.2018 Disciplinární komise Mělník
... rozhodla, že Blažej Jaroslav je vinen disciplinárním přečinem §45, odst. 2 + §14 + §18 odst. 1 bod e + §24 odst.1 DŘ a udělila trest zákaz výkonu všech funkcí mimo funkce trenéra do 30.6.2019 a pokutu ve výši 4000,- Kč.
... rozhodla, že Šeps Milan je vinen disciplinárním přečinem §45, odst. 2 DŘ a udělila trest zákaz činnosti 3 SÚ od 18.11.2018.
... rozhodla, že Vrábel Martin je vinen disciplinárním přečinem §45, odst. 2 DŘ a udělila trest zákaz činnosti 6 SÚ od 18.11.2018.
22.11.2018 Disciplinární komise Mělník
... rozhodla, že Beran Pavel je vinen disciplinárním přečinem §48, odst 4 DŘ a udělila trest zákaz činnosti do 16.11.2019.
21.11.2018 Disciplinární komise Mělník
... rozhodla, že Choc Marek je vinen disciplinárním přečinem §48, odst. 1 DŘ a udělila trest zákaz činnosti 2 SÚ od 19.11.2018.
18.11.2018 Dorost: Sokol Obříství - SK Mšeno
S podzimní částí sezóny se dorost rozloučil výhrou, když soupeři ze Mšena oplatil porážku ze šestého kola. Góly za Obříství dali ve 25. minutě Horák František, ve 30. minutě Beneš Martin, ve 43. minutě Řehák Jakub a v 55. minutě Rezner Dominik. Za soupeře na konečný výsledek upravil v 60. minutě Matoušek Lukáš
Sokol Obříství - SK Mšeno 4:1 (3:0)
17.11.2018 A mužstvo: Sokol Obříství - TJ Řepín
O výsledku velmi nervózního zápasu pod vedením rozhodčího Jiřího Horváta, které se nelíbilo ani našim hráčům ani našim fanouškům, bude rozhodovat disciplinární komise. Mimochodem není to první zklamání z výkonu rozhodčího Horváta: Vojkovice ve druhé půli otočily zápas ve Mšeně.