ZPRÁVIČKY

14.09.2019 Mladší přípravka: Sokol Obříství - SK Postřižín
Mladší přípravka má za sebou první zápas nové sezóny, ve kterém zdolala soupeře z Postřižína.
Sokol Obříství - SK Postřižín 5:4 (3:3)
12.09.2019 Fotbalový víkend v Obříství
V sobotu od 11 hodin hraje mladší přípravka s SK Postřižín, ve 14:00 začne zápas mladších žáků s AFK Veltrusy a v 16:30 áčko přivitá soupeře z Čečelic. V neděli od 13:30 hraje béčko s Sokolem Střezivojice.
Přijďte fandit!
11.09.2019 Nábor nových hráčů
Nábor nových hráčů (ročníky 2010-2014) bude v pátek 13. září 2019 od 16 do 17 hodin na hřišti TJ Sokol Obříství.
10.09.2019 Mladší žáci: Sokol Cítov - Sokol Obříství
Po náročném soustředění naši hráči zvládli i neméně náročný zápas. 3 góly dal v 8., 32. a 45. minutě Votipka Ondřej a jeden ve 26. minutě Kučera Lukáš.
Sokol Cítov - Sokol Obříství 0:4 (0:2)
09.09.2019 Mladší žáci: Sokol Cítov - Sokol Obříství
Žáci odehrají první zápas v nové sezóně zítra od 17 hodin v Cítově.
09.09.2019 Dolní Beřkovice - Sokol Obříství B
Do Dolních Beřkovic zavítal také náš B tým. První gól dal Tomáš Nepil. Naše vedení vydrželo až do 76. minuty, kdy nám dal gól Serheii Makarenko (ano, stejný hráč, který dal gól včera našemu áčku a také na 1:1). V osmdesáté minutě zvýšil na 2:1 domácí Mráz.
Dolní Beřkovice - Sokol Obříství B 2:1 (0:1)
08.09.2019 Vyloučený z nedohraného utkání si postojí pět zápasů
Výsledek se anuluje, případní střelci gólů jakbysmet, červenou kartu už ale jejímu adresátovi nikdo neodpáře. Řeč je o nedohraném utkání mezi béčkem Obříství a Mlékojedy, které v neděli po zhruba dvaceti minutách předčasně ukončila průtrž mračen.
07.09.2019 Dolní Beřkovice - Sokol Obříství
S dnešním výkonem nebyli spokojení naši fanoušci, ale snad ani hráči. Intenzivní tlak v prvních několika minutách, kdy soupeř se prakticky nedostal na naši polovinu hřiště, nám přinesl několik gólových šancí. V první minutě sice Jiří Franz minul, ale pár vteřin poté dal první gól zápasu Jakub Šulc. Ve 13. minutě opět v šanci Jiří Franz sám proti brankáři, ale na vlhké trávě uklouzl. Soupeř s námi srovnal krok, ale do konce poločasu už gól nepadl. Šok přišel ve druhé minutě druhého poločasu, kdy po faulu Radka Nováka pokutový kop proměnil Makarenko (1:1). Další průběh zápasu byl jako na houpačce. V 50. minutě se trefil Jakub Šulc, ale o pět minut později Štěpánek srovnal na 2:2. Nedorozumění našeho brankáře s naší obranou využil domácí kapitán Kmoch - 3:2. Střelou z dálky v 78. minutě srovnal Libor Tichota a o 4 minuty později probudil svou střeleckou formu i Jiří Franz (4:3). Nejspíš by zápas tímto skóre skončil, nebýt Šulcova faulu v nastaveném čase, po kterém skóroval Žižka - 4:4. V ten moment sudí Stibůrek zápas ukončil. Následné penaltové rozstřely byly už jen o štěstí a to tentokrát měli domácí.
Dolní Beřkovice - Sokol Obříství 5:4 np (0:1)
04.09.2019 Fotbal Obříství na cestách
O následujícím víkendu budou oba týmy mužů budou hrát v Dolních Beřkovicích, áčko v sobotu od 14 hodin a béčko v neděli od 13:30.
01.09.2019 Sokol Obříství B - Start Mlékojedy
Kvůli prudkému dešti s kroupami byl zápas ve 23. minutě za stavu 0:0 přerušen. Protože fotbalové hřiště se díky počasí změnilo v brouzdaliště, zápas se odehraje v náhradním termínu, pravděpodobně 18. září.
31.08.2019 Sokol Obříství A - SK Vojkovice
Rozhodně to nebylo snadné, ale tři body zůstaly doma. Video ze zápasu bude na Youtube.
Sokol Obříství A - SK Vojkovice 1:0 (0:0)
28.08.2019 Fotbalový víkend v Obříství
V sobotu 31. srpna v 17 hodin Sokol Obříství A - SK Vojkovice a v neděli od 14 hodin Sokol Obříství B - Start Mlékojedy.
25.08.2019 Sokol Tuhaň - Sokol Obříství B
Výkon našeho týmu na soupeře, zejména ve druhém poločase, nestačil. Po prvním gólu z kopačky Šelemberka dokázal ještě Tomáš Obrajtr vyrovnat, ve druhém poločase nám ale domácí Šelemberk s Šerákem přidali oba po dvou gólech.
Sokol Tuhaň - Sokol Obříství B 5:1 (1:1)
25.08.2019 Sokol Záryby B - Sokol Obříství A
V Zárybech diváci viděli zápas plný zvratů. Ve 3. minutě se domácí tým Antošovou trefou do naší brány ujal vedení. Vyrovnat jsme zvládli šest minut před koncem prvního poločasu a ve druhém Jiří Franz a Dušan Kudela přidali další dva góly. Vedli jsme 3:1. Domácí to ale nevzdali a góly Antoše v sedmdesáté minutě a Popelky v osmdesáté druhé minutě srovnali na 3:3. Radost nakonec měli domácí po proměněném pokutovém kopu v závěru zápasu, na který naši hráči ve zbývajícím čase už nedokázali dostatečně reagovat.
Sokol Záryby B - Sokol Obříství A 4:3 (1:1)
22.08.2019 Fotbal Obříství na cestách
Následující neděli hrají oba týmy mužů na hřištích soupeřů. Zápas áčka v Zárybech začne v 17 hodin a ve stejný čas začne i zápas béčka v Tuhani.