ZPRÁVIČKY

25.04.2019 Fotbalový víkend v Obříství
V tradiční domácí sobotní čas, tedy v 9:30 začne zápas starší přípravky s SK Labský Kostelec a ve 12:45 nastoupí mladší přípravka proti soupeři z Byškovic. Fotbalovou sobotu uzavře A mužstvo, které se jistě bude snažit oplatit týmu z Vehlovic podzimní prohru. Začátek zápasu je v 17 hodin. V neděli od 10 hodin sehraje dorost první vyřazovací zápas s STM Čečelice/Byšice.
Přijďte fandit!
24.04.2019 A mužstvo: Sokol Ovčáry - Sokol Obříství
Ovčáry bývají nesnadný soupeř a ani dnes tomu nebylo jinak. První gól padl až ve druhém poločase, kdy v 59. minutě z pokutového kopu nezaváhal Jakub Reichert. Tentýž hráč přidal ještě jeden gól v 87. minutě.
Rebel cup, vyřazovací část: Sokol Ovčáry - Sokol Obříství 0:2 (0:0).
23.04.2019 Rebel cup vyřazovací část
Ve vyřazovací části Rebel Cupu se A mužstvo utká s FC Sokol Ovčáry na hřišti soupeře ve středu 24. dubna 2019 od 17 hodin.
20.04.2019 A mužstvo: Sokol Sazená - Sokol Obříství
I když jsme vyhráli (to byla prakticky povinnost), můžeme být spokojeni? Tento zápas byl z naší strany plný nevyužitých brankových příležitostí.
Sokol Sazená - Sokol Obříství 1:5 (0:4)
20.04.2019 Mladší žáci: Sokol Tišice - Sokol Obříství
Mladší žáci přenesli čtvrteční tréninkový nácvik na hřiště a hráli velice dobře, za což si vysloužili velkou pochvalu trenéra.
Sokol Tišice - Sokol Obříství 2:8 (2:3)
20.04.2019 Dorost: Sokol Obříství - FK Kralupy 1901
Již ve 2. minutě jsme po brejcích vedli 2:0 a po dvaceti po dalším výpadu už 3:0. Do poločasu po našem nedůrazu ve vápně domácí snížili. 2. poločas už byl z naší strany špatný, ale i se štěstím jsme už neinkasovali a dotáhli zápas do vítězného konce.
Sokol Obříství - FK Kralupy 1901 1:3 (1:3)
18.04.2019 Fotbal Obříství na cestách
Již v pátek 19. dubna od 10:15 hraje dorost zápas s Kralupy 1901. V sobotu jedou mladší žáci do Tišic, tam se začne v 10 hodin. Sokol Sazená, další soupeř A mužstva, minulý týden získal své první 3 body v sezóně. Začátek zápasu v Sazené je také v sobotu v 17 hodin.
18.04.2019 Vyřazovací část
Muži IV třída, dorost a žáci: nasazení do tabulky, která je součástí zpravodaje, rozhoduje konečná tabulka. Doma začíná vždy hůře umístěný celek. Rozhoduje počet bodů, v případě rovnosti rozhoduje skore - gól na hřišti doma i soupeře se počítá vždy za jeden. V případě vyrovnaných kriterií se neprodlužuje, ale kopou pokutové kopy, 5 na každé straně a pak po jednom až do rozhodnutí.
U mužů z mužstev na 9 a 10 místě budou sestaveny dvě tříčlenné skupiny, které budou hrát mezi sebou dvoukolově doma venku.
U dorostu mužstva na 9 a 10 místě budou hrát na tři vítězná utkání mezi sebou.
18.04.2019 Když vám berou hru, kterou milujete...
... aneb vyjádření Martina Pazdery k zápasu B týmu i vyloučení v Počaplech.
Hráč dostal zákaz činnosti na 4 zápasy.
14.04.2019 Dorost: Sokol Obříství - Sokol Tišice
Souboj o umístění v tabulce pořadí si mládenci zdramatizovali. Dvoubrankové vedení z prvního poločasu promarnili a rozhodnout musely penalty.
Sokol Obříství - Sokol Tišice 3:2 np (2:0)
13.04.2019 A mužstvo: Sokol Obříství - Velký Borek B
Po bezbrankovém prvním poločase se ve 47. minutě trefil velkoborský Hokeš, pro nás naštěstí do vlastní brány. V 58. minutě srovnal Procházka, ale v 80. minutě Jiří Franc rozhodl o našem vítězství.
Sokol Obříství - Velký Borek B 2:1 (0:0)
13.04.2019 Mladší žáci: Sokol Obříství - AFK Veltrusy
Jediný gól z kopačky Romana Kadlece v 25. minutě rozhodl celý zápas.
Sokol Obříství - FK Kralupy 1901 1:0 (1:0)
13.04.2019 Mladší přípravka: Sokol Obříství - FK Kralupy 1901
Mladší přípravka podle slov trenéra po minulém zápase mohla jen překvapit a to se dnes také povedlo.
Sokol Obříství - FK Kralupy 1901 10:5 (4:2)
13.04.2019 Starší přípravka: Sokol Obříství - AFK Veltrusy
Starší přípravce se daří a soupeře z Veltrus porazila. Góly za Obříství dali Hudský David, Slunečko Jindřich, Charvát Šimon a Kučera Lukáš, za soupeře se trefili Strejček Matyáš a Balaba Alexandr
Sokol Obříství - AFK Veltrusy 4:2 (3:0)
11.04.2019 Fotbalový víkend v Obříství
Všechny naše týmy hrají své zápasy na domácím hřišti. V sobotu od 9:30 hraje starší přípravka s AFK Veltrusy, v 10:45 začne zápas mladší přípravky s FK Kralupy 1901, ve 14 hodin přivítají mladší žáci soupeře z Veltrus a sobotní fotbalový maraton uzavře áčko, které bude od 16:30 bojovat o mistrovské body se soupeřem z Velkého Borku. Bojem o pozici v tabulce pořadí bude nedělní zápas dorostu se Sokolem Tišice, který má stejný počet bodů. Zápas začne v 10 hodin.