ZPRÁVIČKY

04.05.2019 A mužstvo: PTZ Nelahozeves - Sokol Obříství
A mužstvo potvrdilo roli favorita tohoto zápasu. První gól padl už v šesté minutě, ale díky chybně odmávanému ofsajdu nebyl uznán. Jen pár minut poté z dálky pálil Libor Tichota a neminul. Nelahozevští se k naší bráně prakticky nedostali a naši hráči měli dost příležitostí ke střelbě na soupeřovu bránu.
PTZ Nelahozeves - Sokol Obříství 0:6 (0:2)
04.05.2019 Starší přípravka: Čechie Kralupy - Sokol Obříství
Starší přípravka zatím bez porážky, vyhrála už čtvrtý zápas v řadě.
Čechie Kralupy - Sokol Obříství 5:8 (2:2)
04.05.2019 Mladší přípravka: FK Pšovka Mělník - Sokol Obříství
Na tým ze Pšovky naši nejmladší hráči nestačili.
FK Pšovka Mělník - Sokol Obříství 14:4 (8:2)
03.05.2019 Fotbal Obříství na cestách
V sobotu v 9:15 začne zápas mladší přípravky na Pšovce a od 10:00 hraje starší přípravka na hřišti Čechie Kralupy. Dalším soupeřem A mužstva je PTZ Nelahozeves, úvodní hvizd zazní v 17 hodin. V neděli od 10:15 hraje dorost v Čečelicích druhý vyřazovací zápas. Minulý zápas prohráli, tak mají co dohánět.
Přijďte fandit!
01.05.2019 Rebel cup 2019: Sokol Obříství - SK Liběchov
V 59. minutě se gólem Tříšky ujal vedení soupeř. Náš tým se ale nevzdal a bojoval. V 73. minutě srovnal Petr Tláskal, o sedm minut později nás poslal do vedení Jiří Franz a "ránu jistoty" dal v devadesáté minutě Jakub Reichert. Finálový zápas Rebel cupu, kde naším soupeřem bude tým TJ Kly, i zápas o třetí místo se hrají za týden v Obříství.
Sokol Obříství - SK Liběchov 3:1 (0:0)
30.04.2019 Rebel cup 2019
Zítra odpoledne bude hrát A mužstvo o postup do finále Rebel Cupu. Soupeřem je SK Liběchovice, místem konání je hřiště FC Lobkovice a začátek zápasu ve 14:30.
28.04.2019 Dorost: Sokol Obříství - STM Čečelice/Byšice
V prvním vyřazovacím zápase se soupeř nezalekl prvního gólu ve své brance a patnáct minut poté během pěti minut (!) nám nasázel 3 góly. Na tyto a další góly mládenci nestihli dostatečně reagovat a tak se soupeř zaslouženě radoval z výhry.
Sokol Obříství - STM Čečelice/Byšice 4:6 (1:4)
27.04.2019 A mužstvo: Sokol Obříství - Liaz Vehlovice
Souboj s jedním z přímých soupeřů o průběžné druhé místo celkového pořadí jsme prohráli. Video ze zápasu na youtube Sokol Obříství.
Sokol Obříství - Liaz Vehlovice 1:2 np (1:0)
27.04.2019 Mladší přípravka: Sokol Obříství - Neratovice-Byškovice
Bojovný výkon proti favoritovi soutěže nestačil.
Sokol Obříství - Neratovice - Byškovice 6:8 (3:5)
27.04.2019 Starší přípravka: Sokol Obříství - Labský Kostelec
Sokol Obříství - Labský Kostelec 7:2 (4:2)
25.04.2019 Fotbalový víkend v Obříství
V tradiční domácí sobotní čas, tedy v 9:30 začne zápas starší přípravky s SK Labský Kostelec a ve 12:45 nastoupí mladší přípravka proti soupeři z Byškovic. Fotbalovou sobotu uzavře A mužstvo, které se jistě bude snažit oplatit týmu z Vehlovic podzimní prohru. Začátek zápasu je v 17 hodin. V neděli od 10 hodin sehraje dorost první vyřazovací zápas s STM Čečelice/Byšice.
24.04.2019 A mužstvo: Sokol Ovčáry - Sokol Obříství
Ovčáry bývají nesnadný soupeř a ani dnes tomu nebylo jinak. První gól padl až ve druhém poločase, kdy v 59. minutě z pokutového kopu nezaváhal Jakub Reichert. Tentýž hráč přidal ještě jeden gól v 87. minutě.
Rebel cup, vyřazovací část: Sokol Ovčáry - Sokol Obříství 0:2 (0:0).
23.04.2019 Rebel cup vyřazovací část
Ve vyřazovací části Rebel Cupu se A mužstvo utká s FC Sokol Ovčáry na hřišti soupeře ve středu 24. dubna 2019 od 17 hodin.
20.04.2019 A mužstvo: Sokol Sazená - Sokol Obříství
I když jsme vyhráli (to byla prakticky povinnost), můžeme být spokojeni? Tento zápas byl z naší strany plný nevyužitých brankových příležitostí.
Sokol Sazená - Sokol Obříství 1:5 (0:4)
20.04.2019 Mladší žáci: Sokol Tišice - Sokol Obříství
Mladší žáci přenesli čtvrteční tréninkový nácvik na hřiště a hráli velice dobře, za což si vysloužili velkou pochvalu trenéra.
Sokol Tišice - Sokol Obříství 2:8 (2:3)