06.10.2018 Mladší přípravka: Sokol Obříství - Dynamo Nelahozeves
Na zápase mladší přípravky padlo 16 gólů a z toho všechny do soupeřovy branky.
Sokol Obříství - Dynamo Nelahozeves 16:0 (8:0)
06.10.2018 Starší přípravka: Sokol Obříství - STM Byšice / Čečelice
Starší přípravka vyhrála jen těsným rozdílem, když ve druhém poločase ve hře polevila a soupeř tak snížil náskok.
Sokol Obříství - STM Byšice / Čečelice 5:4 (4:1)
05.10.2018 Fotbalový víkend v Obříství
O víkendu všechny naše týmy hrají na domácím hřišti. V sobotu v 9:30 začne zápas starší přípravky s STM Byšice / Čečelice, od 10:45 mladší přípravka hraje s Dynamo Nelahozeves a ve 13:30 budou hrát mladší žáci s týmem z Vojkovic. Sobotní zápasy pak uzavře A mužstvo, které od 16. hodin bude bojovat o mistrovské body s PTZ Nelahozeves. V neděli od 10:00 hraje dorost s týmem z Velkého Borku.
Přijďte fandit!
01.10.2018 Mladší žáci: Dynamo Nelahozeves - Sokol Obříství
První výhru v letošní sezóně mohou konečně oslavovat i mladší žáci. Jen tak dál.
Dynamo Nelahozeves - Sokol Obříství 1:7 (0:2)
30.09.2018 Dorost: SK Mšeno - Sokol Obříství
Po první půli, kterou jsme odehráli s přehledem a zaslouženě 2:0 vedli, jsme opět a znovu nezvládli začátek druhého poločasu, kdy necháme vlastními chybami soupeře vstřelit rychlé góly a dostat se tak do hry a otočit výsledek.
SK Mšeno - Sokol Obříství 4:2 (0:2)
29.09.2018 A mužstvo: Liaz Vehlovice - Sokol Obříství
Ostudný výkon z prvního poločasu ocenil domácí hráč Martin Sochůrek hattrickem, ani zlepšená hra ve druhé půli zápasu na tomto výsledku již nic nezměnila.
Liaz Vehlovice - Sokol Obříství 3:0 (3:0)
29.09.2018 Mladší přípravka: FK Pšovka - Sokol Obříství
Ve stejný čas a na stejném místě, co starší přípravka, hráli i mladší borci a ti si se soupeřem poradili celkem snadno.
FK Pšovka - Sokol Obříství 3:20 (2:15)
29.09.2018 Starší přípravka: FK Pšovka - Sokol Obříství
První zaváhání starší přípravky, která jen těsně prohrála na hřišti soupeře.
FK Pšovka - Sokol Obříství 6:5 (3:2)
28.09.2018 Dorost: Dynamo/PTZ Nelahozeves - Sokol Obříství
Dorostence může jen mrzet několik nevyužitých gólových šancí z prvního poločasu.
Dynamo/PTZ Nelahozeves - Sokol Obříství 3:1 (0:0)
27.09.2018 Fotbal Obříství na cestách
V pátek 28. září bude v dohrávce 1. kola dorost bojovat od 10 hodin o body na hřišti Dynamo Nelahozeves. V sobotu hrají obě přípravky od 12 hodin na Pšovce a A mužstvo jede do Vehlovic, kde se začne v 16 hodin. V neděli opět dorost vyrazí do Mšena, začátek zápasu je v 10:15. Zápas mladších žáků v Nelahozevsi je odložen na 1. října od 17 hodin.
26.09.2018 Mladší přípravka: SK Postřižín - Sokol Obříství
Mladší přípravka slaví další vítězství, tentokrát porazila tým SK Postřižín na jeho domácím hřišti.
SK Postřižín - Sokol Obříství 1:11 (0:6)
25.09.2018 Mladší žáci: Sokol Obříství - FK Kralupy 1901
Po nevýrazném výkonu opět bez bodů.
Sokol Obříství - FK Kralupy 1901 1:2 (0:0)
23.09.2018 A mužstvo: Sokol Obříství - Sokol Sazená
Zatím nejvyšší prohru této sezóny utrpěl soupeř našeho áčka, když třikrát se trefil Milan Šeps, dvakrát Jakub Reichert a po jednom gólu dali Petr Tláskal a Jakub Šulc. A mohlo to být ještě více.
Sokol Obříství - Sokol Sazená 7:0 (3:0)
23.09.2018 Starší přípravka: FC Lobkovice - Sokol Obříství
Naše starší přípravka porazila další tým.
FC Lobkovice - Sokol Obříství 1:5 (0:3)
23.09.2018 Dorost: Sokol Obříství - FK Kralupy 1901 B
Na jediný gól Alberovského z dvaadvacáté minuty naši nedokázali odpovědět a tak všechny body bral soupeř.
Sokol Obříství - FK Kralupy 1901 B 0:1 (0:1)