20.10.2018 Mladší přípravka: Sokol Obříství - Sokol Libiš
Mladší přípravka porazila soupeře velkým rozdílem jedenácti gólů.
Sokol Obříství - Sokol Libiš 16:5 (5:3)
20.10.2018 Starší přípravka: Sokol Obříství - Sokol Libiš
Starší přípravka dokázala dohnat čtyřgólový náskok soupeře z prvního poločasu a těsným rozdílem nakonec vyhrála. Tři góly dal Jindřich Slunečko, po dvou Tereza Sklenářová a Filip Hruška a jeden Dominik Vyšín.
Sokol Obříství - Sokol Libiš 8:7 (1:5)
19.10.2018 Fotbal Obříství doma i na cestách
V sobotu hrají obě přípravky na domácím hřišti se soupeřem z Libiše, začátky v 9:30 a 10:45. Ve stejný den odpoledne (také doma) čeká naše A mužstvo soupeř z Čečelic, který v této sezóně zatím neprohrál. Prolomí naše áčko jeho neporazitelnost? Dozvíme se na konci zápasu, který začne v 15:30. V neděli od 10 hodin začne domácí zápas dorostu s SK Labský Kostelec a odpoledne od 13 hodin hrají mladší žáci na hřišti AFK Eletis Lužec.
Přijďte fandit!
14.10.2018 A mužstvo: SK Liběchov - Sokol Obříství
A mužstvo v Liběchově soupeře doslova převálcovalo (video ze zápasu najdete na Youtube Sokol Obříství).
SK Liběchov - Sokol Obříství 1:13 (1:4)
14.10.2018 Dorost: STM Čečelice/Byšice - Sokol Obříství
Dorost příjemně překvapil, když přivezl z Čečelic tři body. Góly za Obříství dali 11. + 57. Tůma Karel a 82. Vrtiška Tomáš
STM Čečelice/Byšice - Sokol Obříství 2:3 (2:1)
14.10.2018 Mladší přípravka: SK Vojkovice - Sokol Obříství
Mladší přípravka ve Vojkovicích porazila domácí tým.
SK Vojkovice - Sokol Obříství 5:12 (1:5)
13.10.2018 Mladší žáci: Sokol Obříství - Sokol Libiš
Mladší žáci ještě ve 48. minutě drželi bezbrankový stav, ale pak se během pouhých 6 minut trefili libišští Šoul (2x) a Beneš.
Sokol Obříství - Sokol Libiš 0:3 (0:0)
13.10.2018 Starší přípravka: Sokol Tišice - Sokol Obříství
Starší přípravka porazila soupeře na jeho domácím hřišti.
Sokol Tišice - Sokol Obříství 1:12 (0:6)
12.10.2018 Fotbal Obříství doma i na cestách
V sobotu od 11 (?) hodin hraje starší přípravka v Tišicích a mladší žáci od 13 hodin doma s Libiši. V neděli to fanoušci nebudou mít jednoduché s výběrem zápasu, když zápas mladší přípravky ve Vojkovicích začíná v 10 hodin, dorost hraje v Čečelicích od 10:15 a A mužstvo jede do Liběchova, kde se začne v 10:30.
10.10.2018 Mladší přípravka: Sokol Obříství - FK Neratovice Byškovice C
Mladší přípravka ztrátu z prvního poločasu dotáhla a remizovala.
Sokol Obříství - FK Neratovice Byškovice 8:8 (4:6)
10.10.2018 Starší přípravka: Sokol Obříství - SK Labský Kostelec
Starší přípravka dnes prohrála se soupeřem z Kostelce nad Labem jen těsně o jeden gól.
Sokol Obříství - SK Labský Kostelec 6:7 (2:2)
10.10.2018 VÝZVA MŮJ KLUB 2019
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zveřejňuje Výzvu MŮJ KLUB 2019 k podání žádostí o poskytnutí dotace na podporu sportovních aktivit dětí a mládeže do 23 let.
Výzva je zaměřena na podporu sportovních klubů, tělovýchovných a tělocvičných jednot, které se věnují sportování dětí a mládeže.
Žádosti se podávají prostřednictvím systému IS-SPORT (http://is-sport.msmt.cz). Systém bude aktivován nejpozději od pondělí 8. října. Termín pro podání žádostí je stanoven na 31. října 2018.
07.10.2018 A mužstvo: Sokol Obříství - PTZ Nelahozeves
Fanoušci Obříství jsou snad tentokrát spokojeni :-). Video na Youtube Sokol Obříství.
Sokol Obříství - PTZ Nelahozeves 6:0 (3:0)
07.10.2018 Dorost: Sokol Obříství - Velký Borek
V tomto herně průměrném zápase platilo dvojnásob: nedáš, dostaneš. A tak se ze tří bodů raduje soupeř, jehož hráč Daniel Ivan dal 15 minut před koncem jediný gól zápasu.
Sokol Obříství - Velký Borek 0:1 (0:0)
06.10.2018 Mladší žáci: Sokol Obříství - SK Vojkovice
Za Obříství dali góly v 19. minutě Vít Homuta a v 53. minutě Roman Kadlec. Výsledek nakonec zkorigoval v 59. minutě vojkovický Matyáš Kunst.
Sokol Obříství - SK Vojkovice 2:1 (1:0).