ZPRÁVIČKY

15.06.2019 A mužstvo: TJ Řepín - Sokol Obříství
Zápas v Řepíně nebyl jednoduchý. Až do 60. minuty zvládali řepínští fotbalisté stahovat naše jednobrankové vedení, pak ale Jakub Reichert s Liborem Tichotou zasadili soupeři dva rychlé góly. Naše vítězství ještě v 87. minutě stvrdil gólem do vlastní branky domácí Kraus. Díky tomuto výsledku a také prohře Vehlovic v Čečelicích náš tým obsadil konečné druhé místo.
TJ Řepín - Sokol Obříství 3:6 (2:2)
14.06.2019 Fotbal Obříství na cestách
Pro poslední tři mistrovské body sezóny 2018/2019 pojede naše A mužstvo do Řepína. Zápas, který by měla vést trojice rozhodčích Stibůrek, Šestořád a Šmíd, začne v sobotu v 17 hodin.
Přijďte fandit!
08.06.2019 A mužstvo: Sokol Obříství - Sokol Jeviněves
V dnešní odvetě náš tým nezaváhal, přes výbornou práci jeviněveského brankáře soupeři nastřílel 8 gólů a cenné tři body zůstaly doma. Vehlovice hrály také bez ztráty bodu, takže o tom, kdo obsadí konečné druhé místo, rozhodnou výsledky zápasů posledního kola.
Sokol Obříství - Sokol Jeviněves 8:1 (2:0).
06.06.2019 Mladší přípravka: Sokol Obříství - FK Pšovka

Sokol Obříství - FK Pšovka 6:11 (2:5)
06.06.2019 Starší přípravka: Sokol Obříství - Čechie Kralupy
Vítězství na domácím hřišti - lepší zakončení sezóny si snad hráči starší přípravky nemohli přát.
Sokol Obříství - Čechie Kralupy 7:2 (4:2)
06.06.2019 Fotbalový víkend v Obříství
Protože přípravky hrají své poslední zápasy už dnes (ve čtvrtek) doma od 17 (Čechie) a 18 hodin (Pšovka), o víkendu bude hrát už jen áčko, které v sobotu přivítá soupeře z Jeviněvsi. Začátek je v 17 hodin.
02.06.2019 A mužstvo: Sokol Dolany - Sokol Obříství
Díky nevýraznému výkonu domácího týmu k zisku tří bodů stačil i jediný gól Libora Tichoty a nevyužité šance dalších našich hráčů nás tak mrzet nemusí. Jistým rekordmanem je domácí hráč Švancara, který již po dvou minutách na hřišti dostal červenou kartu za surovou hru. Domácí fanoušci údajně uzavírají sázky, jak dlouho tento hráč na hřišti bez červené karty vydrží.
Sokol Dolany - Sokol Obříství 0:1 (0:1)
02.06.2019 Starší přípravka: Labský Kostelec - Sokol Obříství
I když starší přípravka předvedla dobrý výkon, nedokázala dotáhnout vedení z prvního poločasu do vítězného konce.
Labský Kostelec - Sokol Obříství 6:2 (1:2)
02.06.2019 Dorost: Sokol Obříství - SK Mšeno
V posledním zápase sezóny 2018/2019 se čtyřmi góly Tomáš Vrtiška a jedním David Vaňous zasloužili o vítězství a konečné sedmé místo.
Sokol Obříství - SK Mšeno 5:1 (2:0)
02.06.2019 Mladší přípravka: FK Neratovice Byškovice - Sokol Obříství
Mladší přípravka sehrála na soupeřově hřišti vyrovnaný zápas.
FK Neratovice Byškovice - Sokol Obříství 5:5
31.05.2019 Fotbal Obříství doma i na cestách
Tento víkend se všechny zápasy odehrají v neděli. Od 9 hodin mladší přípravka v Byškovicích, 10:00 na domácím hřišti dorost s SK Mšeno, 16:00 starší přípravka v Labském Kostelci a v 17:00 áčko v Dolanech.
30.05.2019 OFS Mělník
Losovací aktiv proběhne ve středu 17.7.2019 od 16.00 hod v zasedací místnosti MÚ Mělník
26.05.2019 Dorost: SK Mšeno - Sokol Obříství
Dorostenci se moc nevytáhli, dokonce ani do prázdné brány se netrefili! Soupeř byl aktivnější a zaslouženě vyhrál.
SK Mšeno - Sokol Obříství 3:0 (1:0)
25.05.2019 A mužstvo: Sokol Obříství - Čechie Kralupy
Zápas s jednoznačným průběhem, hosté dali jen jediný gól díky chybě našeho brankáře.
Sokol Obříství - Čechie Kralupy 10:1 (8:1)
25.05.2019 Mladší žáci: Sokol Obříství - Sokol Tišice
V deštivém sobotním odpoledni mladší žáci porazili soupeře z Tišic. 6 gólů dal Roman Kadlec, 2 Lukáš Kučera a po jednom gólu David Hudský, Ondřej Votipka a Adam Fales.
Sokol Obříství - Sokol Tišice 11:3 (4:1)