ZPRÁVIČKY

06.04.2019 Fotbalisté Kel v Libiši nenastoupí
Předem jasno je o výsledku jednoho ze zápasů třetího jarního kola okresního přeboru. Kly skrečovaly svůj sobotní zápas na hřišti Libiše B, dohromady prý dají jen osm hráčů.
05.04.2019 Fotbal Obříství doma i na cestách
V sobotu 6. dubna hrají mladší žáci od 12:30 v Lobkovicích a jen o 4 hodiny později na stejném hřišti začne zápas A mužstva. V neděli 7. dubna od 10 hodin hraje doma dorost s STM Čechie / Dřínov, starší přípravka také od 10 hodin v Horních Počaplech a mladší přípravka od 11 hodin v Libiši.
Přijďte fandit!
30.03.2019 A mužstvo: Sokol Obříství - EMĚ Mělník
3 body zůstaly doma, ale fanoušci, hlavně ve druhém poločase, čekali více.
Sokol Obříství - EMĚ Mělník 2:1 (2:0)
30.03.2019 Dorost: STM Dolní /Horní Beřkovice - Sokol Obříství
Vítězství v tomto zápase bylo prakticky povinné, obzvláště když soupeř se dostavil v počtu devíti hráčů. Přesto našim klukům chvilku trvalo, než se "rozjeli" a začali dávat góly.
STM Dolní /Horní Beřkovice - Sokol Obříství 2:13 (1:6)
29.03.2019 Fotbal Obříství doma i na cestách
V sobotu od 10 hodin hraje dorost v Dolních Beřkovicích. Tentýž den v 15 hodin začíná další domácí zápas A mužstva, jehož soupeřem bude tentokrát EMĚ Mělník.
29.03.2019 DK Mělník - Vrábel Martin
Žádosti dle § 39/1 DŘ FAČR ­- Podmíněné upuštění od výkonu zbytku trestu se VYHOVUJE (2 SU podmíněně do 26.5.2019).
24.03.2019 Dorost: Sokol Obříství - STM Dynamo / PTZ Nelahozeves
Přestože jsme měli dost šancí, v dnešním zápase všechny góly dali hosté. V 11. minutě otevřel skóre trefou do vlastní branky Jareš. Těsné vedení z prvního poločasu ale naši mládenci neudrželi. V 68. minutě naši bránu neminul Fišer a Jareš těsně před koncem utkání odčinil svoji chybu a vstřelil druhý gól.
Sokol Obříství - STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 1:2 (1:0)
23.03.2019 A mužstvo: Sokol Obříství - Sokol Ovčáry
Na první gól diváci museli čekat až do 82. minuty, kdy se trefil ovčárský Kacprzak. Naštěstí jen o pár minut později dal gól Tomáš Nepil. Stav 1:1 vydržel až do konce zápasu, proto o výsledku musely rozhodnout penalty. Díky našemu brankáři Radku Novákovi další bod zůstal doma.
Sokol Obříství - Sokol Ovčáry 2:1 np (0:0).
16.03.2019 Český pohár 2019
Po zápase v Lobkovicích nás může mrzet hlavně spousta nevyužitých šancí. V 5. minutě dal úvodní gól zápasu Josef Franc. V 62. minutě srovnal lobkovický Hejsek, ale již o dvě minuty později skóroval Jakub Reichert. Z nařízené penalty dvě minuty před koncem řádné hrací doby srovnal na konečný stav 2:2 Lukáš Ďurinda. Penaltové rozstřely dopadly lépe pro náš tým (1:4), na čemž má velkou zásluhu i brankář Radek Novák.
Letošní Český pohár jsme ve skupině skončili na 2. místě s pěti body.
FC Lobkovice - Sokol Obříství 2:3 np (0:1)
13.03.2019 Školení oddílových rozhodčích
Výkonný výbor OFS Mělník ve spolupráci s FAČR Vás zve dne 20. března 2019 od 16.00 hod do zasedací místnosti MÚ Mělník na proškolení oddílových rozhodčích.
10.03.2019 Český pohár 2019
Ve druhém pohárovém zápase A mužstvo porazilo tým z Úžic 6:3. Dvakrát se do branky soupeře trefili Jakub Šulc (20.+25.) a Petr Tláskal (44.+60.), po jednom gólu dali ještě Lukáš Havel (43. min.) a Tomáš Nepil (67.). Za soupeře dali góly Janda Dominik (1.), Rajter Tomáš (80.) a Šaly Ctibor (85.)
Sokol Obříství - SK Úžice 6:3 (4:1)
Poslední zápas skupiny C se hraje za týden 16. března od 15 hodin v Lobkovicích.
02.03.2019 Český pohár 2019
V prvním zápase naše áčko prohrálo s TJ Kly 2:3 (1:3), oba góly dal Jakub Reichert, za soupeře se trefili 8. Hanzlík Jakub, 10. Kympl Ladislav a 26. Hrstka Jiří. Příští týden se hraje na UMT v Mělníku, kde bude čekat soupeř z Úžic.
16.02.2019 Turnaj v Říčanech - žáci
Mladší žáci na vyrazili na 23. ročník halových turnajů v kopané v Říčanech, kde po jediném vítězství obsadili konečné 6. místo.
11.02.2019 Turnaj v Říčanech
V neděli 10. února se starší přípravka zúčastnila turnaje v Říčanech. Díky čtyřem vítězství a pouhé jedné prohře naši hráči vybojovali první místo!
23.01.2019 Až na inzultaci rozhodčího v závěru byl podzim poklidný
V době, kdy už se o slovo pomalu hlásí zimní příprava, se Mělnický deník ohlédl s předsedou okresního fotbalového svazu Jiřím Kabylem za podzimní polovinou sezony. A to napříč všemi soutěžemi, které se na Mělnicku hrají.