FOTBAL DOROST


Tabulka pořadí po 8. kole
tým z v vp pp p skóre b
1. STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 8 6 0 1 1 36:15 19
2. STM Čečelice/Byšice 8 6 0 0 2 45:8 18
3. SK Labský Kostelec 8 6 0 0 2 31:19 18
4. FK Kralupy 1901 B 7 5 1 0 1 28:9 17
5. Slavia Velký Borek 8 5 0 0 3 43:18 15
6. SK Mšeno 8 3 1 0 4 27:22 11
7. Sokol Obříství 8 3 0 0 5 27:15 9
8. Sokol Tišice 8 2 0 1 5 16:22 7
9. FK Kralupy 1901 1 1 0 0 0 4:2 3
10. STM Dolní / Horní Beřkovice 8 1 0 0 7 16:92 3
11. STM Čechie / Dřínov 8 0 0 0 8 7:58 0

 
9. kolo
20.10.2018 10:00 STM Dolní / Horní Beřkovice - Sokol Tišice -:- (-:-)
20.10.2018 10:15 STM Čechie / Dřínov - STM Dynamo / PTZ Nelahozeves -:- (-:-)
20.10.2018 10:15 FK Kralupy 1901 B - STM Čečelice/Byšice -:- (-:-)
21.10.2018 10:00 Sokol Obříství - SK Labský Kostelec -:- (-:-)
21.10.2018 10:15 SK Mšeno - Slavia Velký Borek -:- (-:-)

8. kolo
13.10.2018 10:15 Slavia Velký Borek - FK Kralupy 1901 2:4 (2:1)
13.10.2018 11:00 STM Dynamo / PTZ Nelahozeves - STM Dolní / Horní Beřkovice 14:2 (8:0)
14.10.2018 10:15 STM Čečelice/Byšice - Sokol Obříství 2:3 (2:1)
14.10.2018 10:15 SK Labský Kostelec - STM Čechie / Dřínov 10:1 (3:1)
14.10.2018 12:30 Sokol Tišice - SK Mšeno 2:3 np (0:0)

7. kolo
06.10.2018 10:00 STM Dolní / Horní Beřkovice - SK Labský Kostelec 4:10 (2:5)
06.10.2018 10:15 STM Čechie / Dřínov - STM Čečelice/Byšice 0:8 (0:3)
06.10.2018 10:15 FK Kralupy 1901 B - SK Mšeno 3:1 (2:1)
06.10.2018 11:00 STM Dynamo / PTZ Nelahozeves - Sokol Tišice 7:1 (4:0)
07.10.2018 11:00 Sokol Obříství - Slavia Velký Borek 0:1 (0:0)

6. kolo
29.09.2018 10:15 Slavia Velký Borek - STM Čechie / Dřínov 14:0 (5:0)
30.09.2018 10:15 STM Čečelice/Byšice - STM Dolní / Horní Beřkovice 10:1 (5:1)
30.09.2018 10:15 SK Labský Kostelec - STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 1:2 (0:1)
30.09.2018 10:15 SK Mšeno - Sokol Obříství 4:2 (0:2)
30.09.2018 13:00 Sokol Tišice - FK Kralupy 1901 B 1:2 (0:0)

5. kolo
22.09.2018 10:00 STM Dolní / Horní Beřkovice - Slavia Velký Borek 3:15 (2:6)
22.09.2018 10:15 STM Čechie / Dřínov - SK Mšeno 1:4 (0:1)
22.09.2018 11:00 STM Dynamo / PTZ Nelahozeves - STM Čečelice/Byšice 3:1 (2:0)
23.09.2018 10:00 Sokol Obříství - FK Kralupy 1901 B 0:1 (0:1)
23.09.2018 10:15 SK Labský Kostelec - Sokol Tišice 1:0 (0:0)

4. kolo
15.09.2018 10:15 FK Kralupy 1901 B - STM Čechie / Dřínov 5:2 (0:1)
15.09.2018 10:15 Slavia Velký Borek - STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 6:2 (3:1)
15.09.2018 10:15 STM Čečelice/Byšice - SK Labský Kostelec 7:0 (2:0)
16.09.2018 10:15 SK Mšeno - STM Dolní / Horní Beřkovice 14:0 (8:0)
16.09.2018 13:30 Sokol Tišice - Sokol Obříství 2:1 (0:0)

3. kolo
08.09.2018 10:00 STM Dolní / Horní Beřkovice - FK Kralupy 1901 B 0:13 (0:7)
08.09.2018 10:15 STM Čechie / Dřínov - Sokol Obříství 0:6 (0:2)
08.09.2018 11:00 STM Dynamo / PTZ Nelahozeves - SK Mšeno 3:1 (2:0)
09.09.2018 10:15 STM Čečelice/Byšice - Sokol Tišice 5:1 (1:0)
09.09.2018 10:15 SK Labský Kostelec - Slavia Velký Borek 4:2 (2:1)

2. kolo
01.09.2018 10:15 FK Kralupy 1901 B - STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 3:2 np (2:1)
01.09.2018 10:15 Slavia Velký Borek - STM Čečelice/Byšice 0:3 (0:1)
02.09.2018 10:00 Sokol Obříství - STM Dolní / Horní Beřkovice 14:2 (7:1)
02.09.2018 10:15 SK Mšeno - SK Labský Kostelec 1:2 (0:0)
02.09.2018 14:00 Sokol Tišice - STM Čechie / Dřínov 7:1 (4:1)

1. kolo
25.08.2018 10:15 Slavia Velký Borek - Sokol Tišice 3:2 (1:1)
26.08.2018 10:15 STM Čečelice/Byšice - SK Mšeno 9:0 (4:0)
26.08.2018 10:15 SK Labský Kostelec - FK Kralupy 1901 B 3:2 (2:2)
28.09.2018 10:00 STM Dynamo / PTZ Nelahozeves - Sokol Obříství 3:1 (0:0)
28.09.2018 14:00 STM Dolní / Horní Beřkovice - STM Čechie / Dřínov 4:2 (2:2)

 
 

 
 
 

© 2010-2018 TJ Sokol Obříství. Tvorba webu, technická podpora, video, audio, foto Stanislav Beneš