FOTBAL DOROST


Tabulka pořadí po 18. kole
tým z v vp pp p skóre b
1. STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 18 14 0 2 2 80:32 44
2. SK Labský Kostelec 18 13 0 1 4 67:32 40
3. STM Čečelice/Byšice 18 13 0 0 5 81:30 39
4. Slavia Velký Borek 18 11 1 0 6 72:37 35
5. FK Kralupy 1901 B 18 10 2 0 6 61:33 34
6. Sokol Obříství 18 8 2 0 8 61:30 28
7. Sokol Tišice 18 6 1 4 7 40:35 24
8. SK Mšeno 18 4 2 1 11 42:61 17
9. STM Dolní / Horní Beřkovice 18 2 0 0 16 32:151 6
10. STM Čechie / Dřínov 18 1 0 0 17 20:115 3

 
19. kolo
28.04.2019 10:15 SK Mšeno - STM Dynamo / PTZ Nelahozeves -:- (-:-)
28.04.2019 10:00 Sokol Obříství - STM Čečelice/Byšice -:- (-:-)
27.04.2019 14:00 Sokol Tišice - SK Labský Kostelec -:- (-:-)
27.04.2019 10:15 FK Kralupy 1901 B - Slavia Velký Borek -:- (-:-)

14. kolo
21.04.2019 14:00 Sokol Tišice - SK Labský Kostelec 1:2 (0:1)
21.04.2019 10:15 SK Mšeno - STM Čechie / Dřínov 6:0 (4:0)
21.04.2019 10:15 STM Čečelice/Byšice - STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 4:3 (2:2)
19.04.2019 11:00 Slavia Velký Borek - STM Dolní / Horní Beřkovice 2:1 (0:0)
19.04.2019 10:15 FK Kralupy 1901 B - Sokol Obříství 1:3 (1:3)

13. kolo
14.04.2019 10:15 SK Labský Kostelec - STM Čečelice/Byšice 5:0 (1:0)
14.04.2019 10:00 Sokol Obříství - Sokol Tišice 3:2 np (2:0)
13.04.2019 13:30 STM Čechie / Dřínov - FK Kralupy 1901 B 1:6 (1:2)
13.04.2019 10:00 STM Dynamo / PTZ Nelahozeves - Slavia Velký Borek 4:1 (4:0)
13.04.2019 10:00 STM Dolní / Horní Beřkovice - SK Mšeno 4:2 (1:0)

12. kolo
07.04.2019 13:30 Sokol Tišice - STM Čečelice/Byšice 4:1 (2:1)
07.04.2019 10:15 SK Mšeno - STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 3:2 np (1:0)
07.04.2019 10:00 Sokol Obříství - STM Čechie / Dřínov 6:0 (2:0)
06.04.2019 10:15 Slavia Velký Borek - SK Labský Kostelec 3:1 (2:0)
06.04.2019 10:15 FK Kralupy 1901 B - STM Dolní / Horní Beřkovice 3:0 k (0:0)

11. kolo
31.03.2019 10:15 SK Labský Kostelec - SK Mšeno 4:0 (3:0)
31.03.2019 10:15 STM Čečelice/Byšice - Slavia Velký Borek 5:1 (3:0)
30.03.2019 11:00 STM Dynamo / PTZ Nelahozeves - FK Kralupy 1901 B 1:0 (1:0)
30.03.2019 10:15 STM Čechie / Dřínov - Sokol Tišice 0:2 (0:1)
30.03.2019 10:00 STM Dolní / Horní Beřkovice - Sokol Obříství 2:13 (1:6)

10. kolo
24.03.2019 12:00 Sokol Tišice - Slavia Velký Borek 0:1 np (0:0)
24.03.2019 10:15 SK Mšeno - STM Čečelice/Byšice 1:4 (0:1)
24.03.2019 10:15 Sokol Obříství - STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 1:2 (1:0)
23.03.2019 10:15 FK Kralupy 1901 B - SK Labský Kostelec 2:3 (0:2)
31.03.2019 15:00 STM Čechie / Dřínov - STM Dolní / Horní Beřkovice 5:4 (2:1)

15. kolo
18.11.2018 10:00 Sokol Obříství - SK Mšeno 4:1 (3:0)
17.11.2018 10:15 FK Kralupy 1901 B - Sokol Tišice 3:2 np (1:1)
17.11.2018 10:15 STM Čechie / Dřínov - Slavia Velký Borek 3:5 (1:2)
17.11.2018 10:00 STM Dolní / Horní Beřkovice - STM Čečelice/Byšice 2:5 (2:0)
17.11.2018 10:00 STM Dynamo / PTZ Nelahozeves - SK Labský Kostelec 4:3 (3:2)

16. kolo
11.11.2018 11:00 Sokol Tišice - STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 2:3 (1:2)
11.11.2018 10:15 SK Mšeno - FK Kralupy 1901 B 2:7 (1:1)
11.11.2018 10:15 SK Labský Kostelec - STM Dolní / Horní Beřkovice 9:0 (5:0)
11.11.2018 10:15 STM Čečelice/Byšice - STM Čechie / Dřínov 8:0 (1:0)
10.11.2018 10:15 Slavia Velký Borek - Sokol Obříství 1:3 (1:0)

17. kolo
04.11.2018 10:15 SK Mšeno - Sokol Tišice 1:2 np (0:0)
04.11.2018 10:00 Sokol Obříství - STM Čečelice/Byšice 0:2 (0:0)
03.11.2018 10:15 FK Kralupy 1901 B - Slavia Velký Borek 2:3 (0:3)
03.11.2018 10:15 STM Čechie / Dřínov - SK Labský Kostelec 1:5 (0:2)
03.11.2018 10:00 STM Dolní / Horní Beřkovice - STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 1:10 (0:7)

18. kolo
28.10.2018 11:30 Sokol Tišice - STM Dolní / Horní Beřkovice 7:0 (3:0)
28.10.2018 10:15 STM Čečelice/Byšice - FK Kralupy 1901 B 5:2 (2:2)
28.10.2018 10:15 SK Labský Kostelec - Sokol Obříství 1:2 np (0:1)
27.10.2018 11:00 STM Dynamo / PTZ Nelahozeves - STM Čechie / Dřínov 9:1 (4:0)
27.10.2018 10:15 Slavia Velký Borek - SK Mšeno 9:0 (7:0)

9. kolo
21.10.2018 10:15 SK Mšeno - Slavia Velký Borek 0:4 (0:2)
21.10.2018 10:00 Sokol Obříství - SK Labský Kostelec 1:3 (0:2)
20.10.2018 10:15 FK Kralupy 1901 B - STM Čečelice/Byšice 4:2 (3:1)
20.10.2018 10:15 STM Čechie / Dřínov - STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 2:6 (2:4)
20.10.2018 10:00 STM Dolní / Horní Beřkovice - Sokol Tišice 2:3 (1:2)

8. kolo
14.10.2018 12:30 Sokol Tišice - SK Mšeno 2:3 np (0:0)
14.10.2018 10:15 SK Labský Kostelec - STM Čechie / Dřínov 10:1 (3:1)
14.10.2018 10:15 STM Čečelice/Byšice - Sokol Obříství 2:3 (2:1)
13.10.2018 11:00 STM Dynamo / PTZ Nelahozeves - STM Dolní / Horní Beřkovice 14:2 (8:0)
13.10.2018 10:15 Slavia Velký Borek - FK Kralupy 1901 B 2:4 (2:1)

7. kolo
07.10.2018 11:00 Sokol Obříství - Slavia Velký Borek 0:1 (0:0)
06.10.2018 11:00 STM Dynamo / PTZ Nelahozeves - Sokol Tišice 7:1 (4:0)
06.10.2018 10:15 FK Kralupy 1901 B - SK Mšeno 3:1 (2:1)
06.10.2018 10:15 STM Čechie / Dřínov - STM Čečelice/Byšice 0:8 (0:3)
06.10.2018 10:00 STM Dolní / Horní Beřkovice - SK Labský Kostelec 4:10 (2:5)

6. kolo
30.09.2018 13:00 Sokol Tišice - FK Kralupy 1901 B 1:2 (0:0)
30.09.2018 10:15 SK Mšeno - Sokol Obříství 4:2 (0:2)
30.09.2018 10:15 SK Labský Kostelec - STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 1:2 (0:1)
30.09.2018 10:15 STM Čečelice/Byšice - STM Dolní / Horní Beřkovice 10:1 (5:1)
29.09.2018 10:15 Slavia Velký Borek - STM Čechie / Dřínov 14:0 (5:0)

5. kolo
23.09.2018 10:15 SK Labský Kostelec - Sokol Tišice 1:0 (0:0)
23.09.2018 10:00 Sokol Obříství - FK Kralupy 1901 B 0:1 (0:1)
22.09.2018 11:00 STM Dynamo / PTZ Nelahozeves - STM Čečelice/Byšice 3:1 (2:0)
22.09.2018 10:15 STM Čechie / Dřínov - SK Mšeno 1:4 (0:1)
22.09.2018 10:00 STM Dolní / Horní Beřkovice - Slavia Velký Borek 3:15 (2:6)

4. kolo
16.09.2018 13:30 Sokol Tišice - Sokol Obříství 2:1 (0:0)
16.09.2018 10:15 SK Mšeno - STM Dolní / Horní Beřkovice 14:0 (8:0)
15.09.2018 10:15 STM Čečelice/Byšice - SK Labský Kostelec 7:0 (2:0)
15.09.2018 10:15 Slavia Velký Borek - STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 6:2 (3:1)
15.09.2018 10:15 FK Kralupy 1901 B - STM Čechie / Dřínov 5:2 (0:1)

3. kolo
09.09.2018 10:15 SK Labský Kostelec - Slavia Velký Borek 4:2 (2:1)
09.09.2018 10:15 STM Čečelice/Byšice - Sokol Tišice 5:1 (1:0)
08.09.2018 11:00 STM Dynamo / PTZ Nelahozeves - SK Mšeno 3:1 (2:0)
08.09.2018 10:15 STM Čechie / Dřínov - Sokol Obříství 0:6 (0:2)
08.09.2018 10:00 STM Dolní / Horní Beřkovice - FK Kralupy 1901 B 0:13 (0:7)

2. kolo
02.09.2018 14:00 Sokol Tišice - STM Čechie / Dřínov 7:1 (4:1)
02.09.2018 10:15 SK Mšeno - SK Labský Kostelec 1:2 (0:0)
02.09.2018 10:00 Sokol Obříství - STM Dolní / Horní Beřkovice 14:2 (7:1)
01.09.2018 10:15 Slavia Velký Borek - STM Čečelice/Byšice 0:3 (0:1)
01.09.2018 10:15 FK Kralupy 1901 B - STM Dynamo / PTZ Nelahozeves 3:2 np (2:1)

1. kolo
26.08.2018 10:15 SK Labský Kostelec - FK Kralupy 1901 B 3:2 (2:2)
26.08.2018 10:15 STM Čečelice/Byšice - SK Mšeno 9:0 (4:0)
28.09.2018 10:00 STM Dynamo / PTZ Nelahozeves - Sokol Obříství 3:1 (0:0)
25.08.2018 10:15 Slavia Velký Borek - Sokol Tišice 3:2 (1:1)
28.09.2018 14:00 STM Dolní / Horní Beřkovice - STM Čechie / Dřínov 4:2 (2:2)

 
 

 
 
 

© 2010-2019 TJ Sokol Obříství.