TJ Sokol Obříství ve vašem mobilu
TJ Sokol Obříství

Fotbal muži


zápasy
soupiska
foto
video



 
okresní přebor Mělník 2017/2018
Český pohár 2017
okresní přebor Mělník 2016/2017
okresní přebor Mělník 2015/2016

 
 
Tabulka pořadí po 8. kole
tým z v vp pp p skóre b
1. FK Pšovka B FK Pšovka B 8 7 0 0 1 18:10 21
2. FK Vysoká FK Vysoká 8 5 1 1 1 38:17 18
3. AFK Hořín AFK Hořín 8 5 0 1 2 23:12 16
4. Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 8 4 2 0 2 18:14 16
5. Libiš B Libiš B 8 5 0 0 3 13:23 15
6. Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 8 3 2 0 3 18:10 13
7. Mšeno A Mšeno A 8 3 2 0 3 12:18 13
8. Slavia Velký Borek Slavia Velký Borek 8 3 0 3 2 14:11 12
9. Labský Kostelec Labský Kostelec 8 3 0 1 4 21:22 10
10. FC Lobkovice FC Lobkovice 8 3 0 1 4 9:12 10
11. Horní Počaply Horní Počaply 8 3 0 0 5 18:21 9
12. Sokol Záryby B Sokol Záryby B 8 2 0 0 6 19:26 6
13. Horní Beřkovice Horní Beřkovice 8 1 1 1 5 11:23 6
14. Sokol Obříství Sokol Obříství 8 1 0 0 7 4:17 3


 
9. kolo
21.10.2017 15:30Mšeno A - FK Vysoká-:- (-:-)
21.10.2017 15:30Sokol Obříství - FC Lobkovice-:- (-:-)
21.10.2017 15:30Labský Kostelec - Slavia Velký Borek-:- (-:-)
21.10.2017 15:30Libiš B - Horní Beřkovice-:- (-:-)
22.10.2017 14:00Horní Počaply - AFK Hořín-:- (-:-)
22.10.2017 15:30Sokol Záryby B - Viktoria Všestudy-:- (-:-)
22.10.2017 15:30FK Pšovka B - Dolní Beřkovice-:- (-:-)

8. kolo
14.10.2017 10:45AFK Hořín - Libiš B1:2 (1:2)
14.10.2017 12:30Dolní Beřkovice - Sokol Záryby B6:0 (2:0)
14.10.2017 15:30FC Lobkovice - FK Pšovka B0:1 (0:0)
14.10.2017 15:30FK Vysoká - Horní Počaply7:3 (1:1)
15.10.2017 15:30Viktoria Všestudy - Mšeno A5:1 (2:0)
15.10.2017 15:30Slavia Velký Borek - Sokol Obříství3:0 (1:0)
15.10.2017 15:30Horní Beřkovice - Labský Kostelec2:1 np (1:0)

7. kolo
07.10.2017 16:00Labský Kostelec - AFK Hořín2:3 (0:2)
07.10.2017 16:00Libiš B - Horní Počaply3:2 (1:1)
07.10.2017 16:00Sokol Obříství - Horní Beřkovice0:3 (0:2)
07.10.2017 16:00Mšeno A - Dolní Beřkovice5:1 (2:1)
08.10.2017 16:00FK Pšovka B - Slavia Velký Borek2:1 (2:0)
08.10.2017 16:00Sokol Záryby B - FC Lobkovice3:0 (2:0)
08.10.2017 16:00Viktoria Všestudy - FK Vysoká3:2 np (1:1)

6. kolo
30.09.2017 10:45AFK Hořín - Sokol Obříství4:1 (2:1)
30.09.2017 13:00Dolní Beřkovice - Viktoria Všestudy2:1 (1:0)
30.09.2017 16:00FK Vysoká - Libiš B14:3 (9:2)
30.09.2017 16:00FC Lobkovice - Mšeno A1:2 np (1:0)
01.10.2017 13:00Horní Počaply - Labský Kostelec5:1 (4:0)
01.10.2017 16:00Horní Beřkovice - FK Pšovka B1:4 (1:2)
01.10.2017 16:00Slavia Velký Borek - Sokol Záryby B4:2 (3:1)

5. kolo
23.09.2017 13:30Dolní Beřkovice - FK Vysoká2:1 (0:1)
23.09.2017 16:30Mšeno A - Slavia Velký Borek2:1 np (0:0)
23.09.2017 16:30Sokol Obříství - Horní Počaply2:1 (1:0)
23.09.2017 16:30Labský Kostelec - Libiš B1:2 (1:0)
24.09.2017 16:30Sokol Záryby B - Horní Beřkovice9:3 (7:2)
24.09.2017 16:30Viktoria Všestudy - FC Lobkovice1:2 (0:2)
24.09.2017 16:30FK Pšovka B - AFK Hořín3:2 (0:1)

4. kolo
16.09.2017 10:45AFK Hořín - Sokol Záryby B3:0 (1:0)
16.09.2017 17:00FC Lobkovice - Dolní Beřkovice3:1 (2:0)
16.09.2017 17:00FK Vysoká - Labský Kostelec7:4 (4:3)
16.09.2017 17:00Libiš B - Sokol Obříství1:0 (0:0)
17.09.2017 14:00Horní Počaply - FK Pšovka B0:3 (0:1)
17.09.2017 17:00Horní Beřkovice - Mšeno A2:3 (0:0)
17.09.2017 17:00Slavia Velký Borek - Viktoria Všestudy1:2 np (1:1)

3. kolo
09.09.2017 14:00Dolní Beřkovice - Slavia Velký Borek2:0 (1:0)
09.09.2017 17:00Sokol Obříství - Labský Kostelec1:2 (1:0)
09.09.2017 17:00Mšeno A - AFK Hořín0:5 (0:1)
09.09.2017 17:00FC Lobkovice - FK Vysoká1:3 (1:1)
10.09.2017 17:00FK Pšovka B - Libiš B3:0 (1:0)
10.09.2017 17:00Sokol Záryby B - Horní Počaply2:4 (0:3)
10.09.2017 17:00Viktoria Všestudy - Horní Beřkovice4:0 (3:0)

2. kolo
02.09.2017 10:45AFK Hořín - Viktoria Všestudy2:1 (1:0)
02.09.2017 17:00FK Vysoká - Sokol Obříství2:0 (0:0)
02.09.2017 17:00Libiš B - Sokol Záryby B2:1 (2:1)
02.09.2017 17:00Labský Kostelec - FK Pšovka B6:1 (3:0)
03.09.2017 14:00Horní Počaply - Mšeno A3:0 (1:0)
03.09.2017 17:00Horní Beřkovice - Dolní Beřkovice1:2 np (1:1)
03.09.2017 17:00Slavia Velký Borek - FC Lobkovice2:1 (0:0)

1. kolo
26.08.2017 14:00Dolní Beřkovice - AFK Hořín4:3 np (1:2)
26.08.2017 17:00Mšeno A - Libiš B1:0 (0:0)
26.08.2017 17:00FC Lobkovice - Horní Beřkovice1:0 (0:0)
27.08.2017 17:00Viktoria Všestudy - Horní Počaply3:0 (0:0)
27.08.2017 17:00FK Pšovka B - Sokol Obříství1:0 (1:0)
27.08.2017 17:00Sokol Záryby B - Labský Kostelec2:4 (1:2)
27.08.2017 17:00Slavia Velký Borek - FK Vysoká2:3 np (1:1)

 
 

 
 
© 2010-2017 TJ Sokol Obříství. Tvorba webu a technická podpora Stanislav Beneš