FOTBAL MUŽI


Tabulka pořadí po 8. kole
tým z v vp pp p skóre b
1. Sokol Čečelice Sokol Čečelice 8 8 0 0 0 34:11 24
2. Sokol Dolany Sokol Dolany 8 6 1 0 1 27:8 20
3. Sokol Obříství Sokol Obříství 8 5 1 0 2 31:6 17
4. TJ Řepín TJ Řepín 8 5 0 1 2 20:17 16
5. FC Lobkovice FC Lobkovice 8 4 0 1 3 23:15 13
6. Velký Borek B Velký Borek B 8 4 0 1 3 16:12 13
7. Sokol Jeviněves Sokol Jeviněves 8 3 2 0 3 15:16 13
8. EMĚ Mělník EMĚ Mělník 8 4 0 1 3 13:18 13
9. Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 8 3 1 1 3 13:12 12
10. Sokol Ovčáry Sokol Ovčáry 8 3 0 2 3 9:8 11
11. PTZ Nelahozeves PTZ Nelahozeves 8 1 2 1 4 6:16 8
12. SK Liběchov SK Liběchov 8 1 1 0 6 10:29 5
13. Čechie Kralupy Čechie Kralupy 8 1 0 0 7 7:24 3
14. Sokol Sazená Sokol Sazená 8 0 0 0 8 6:38 0

 
9. kolo
20.10.2018 15:30Velký Borek B Velký Borek B - PTZ Nelahozeves PTZ Nelahozeves -:- (-:-)
20.10.2018 15:30Sokol Sazená Sokol Sazená - Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice -:- (-:-)
20.10.2018 15:30Sokol Obříství Sokol Obříství - Sokol Čečelice Sokol Čečelice -:- (-:-)
20.10.2018 15:30Sokol Ovčáry Sokol Ovčáry - Čechie Kralupy Čechie Kralupy -:- (-:-)
20.10.2018 15:30TJ Řepín TJ Řepín - Sokol Dolany Sokol Dolany -:- (-:-)
20.10.2018 15:30FC Lobkovice FC Lobkovice - SK Liběchov SK Liběchov -:- (-:-)
20.10.2018 15:30Sokol Jeviněves Sokol Jeviněves - EMĚ Mělník EMĚ Mělník -:- (-:-)

8. kolo
13.10.2018 15:30Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice - Velký Borek B Velký Borek B 2:1 (0:1)
13.10.2018 15:30PTZ Nelahozeves PTZ Nelahozeves - FC Lobkovice FC Lobkovice 3:2 np (0:1)
13.10.2018 15:30Sokol Čečelice Sokol Čečelice - Sokol Ovčáry Sokol Ovčáry 2:0 (0:0)
14.10.2018 10:30SK Liběchov SK Liběchov - Sokol Obříství Sokol Obříství 1:13 (1:4)
14.10.2018 15:30Čechie Kralupy Čechie Kralupy - TJ Řepín TJ Řepín 2:3 (1:2)
14.10.2018 15:30Sokol Dolany Sokol Dolany - Sokol Jeviněves Sokol Jeviněves 4:2 (1:1)
14.10.2018 15:30EMĚ Mělník EMĚ Mělník - Sokol Sazená Sokol Sazená 3:1 (3:0)

7. kolo
06.10.2018 16:00Sokol Obříství Sokol Obříství - PTZ Nelahozeves PTZ Nelahozeves 6:0 (3:0)
06.10.2018 16:00TJ Řepín TJ Řepín - Sokol Čečelice Sokol Čečelice 3:4 (1:1)
06.10.2018 16:00Sokol Ovčáry Sokol Ovčáry - SK Liběchov SK Liběchov 2:1 (1:1)
06.10.2018 16:00FC Lobkovice FC Lobkovice - Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 3:1 (1:1)
06.10.2018 16:00Velký Borek B Velký Borek B - Sokol Sazená Sokol Sazená 5:1 (4:0)
07.10.2018 16:00Sokol Dolany Sokol Dolany - EMĚ Mělník EMĚ Mělník 5:0 (2:0)
07.10.2018 16:00Sokol Jeviněves Sokol Jeviněves - Čechie Kralupy Čechie Kralupy 2:0 (1:0)

6. kolo
29.09.2018 16:00PTZ Nelahozeves PTZ Nelahozeves - Sokol Ovčáry Sokol Ovčáry 1:0 np (0:0)
29.09.2018 16:00Sokol Sazená Sokol Sazená - FC Lobkovice FC Lobkovice 3:8 (1:6)
29.09.2018 16:00Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice - Sokol Obříství Sokol Obříství 3:0 (3:0)
29.09.2018 16:00Sokol Čečelice Sokol Čečelice - Sokol Jeviněves Sokol Jeviněves 5:3 (3:2)
30.09.2018 10:30SK Liběchov SK Liběchov - TJ Řepín TJ Řepín 1:2 (0:1)
30.09.2018 16:00Čechie Kralupy Čechie Kralupy - Sokol Dolany Sokol Dolany 1:5 (0:2)
30.09.2018 16:00EMĚ Mělník EMĚ Mělník - Velký Borek B Velký Borek B 3:2 (2:1)

5. kolo
22.09.2018 16:30Sokol Obříství Sokol Obříství - Sokol Sazená Sokol Sazená 7:0 (3:0)
22.09.2018 16:30Sokol Ovčáry Sokol Ovčáry - Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 3:1 (2:0)
22.09.2018 16:30TJ Řepín TJ Řepín - PTZ Nelahozeves PTZ Nelahozeves 1:0 (0:0)
22.09.2018 16:30FC Lobkovice FC Lobkovice - Velký Borek B Velký Borek B 1:2 (0:1)
23.09.2018 16:30Čechie Kralupy Čechie Kralupy - EMĚ Mělník EMĚ Mělník 0:2 (0:1)
23.09.2018 16:30Sokol Jeviněves Sokol Jeviněves - SK Liběchov SK Liběchov 0:2 (0:0)
23.09.2018 16:30Sokol Dolany Sokol Dolany - Sokol Čečelice Sokol Čečelice 2:4 (2:3)

4. kolo
15.09.2018 16:30Velký Borek B Velký Borek B - Sokol Obříství Sokol Obříství 2:1 (1:1)
15.09.2018 16:30Sokol Sazená Sokol Sazená - Sokol Ovčáry Sokol Ovčáry 0:2 (0:2)
15.09.2018 16:30Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice - TJ Řepín TJ Řepín 3:2 np (0:0)
15.09.2018 16:30PTZ Nelahozeves PTZ Nelahozeves - Sokol Jeviněves Sokol Jeviněves 1:2 (0:2)
15.09.2018 16:30Sokol Čečelice Sokol Čečelice - Čechie Kralupy Čechie Kralupy 7:0 (3:0)
16.09.2018 10:30SK Liběchov SK Liběchov - Sokol Dolany Sokol Dolany 0:4 (0:2)
16.09.2018 16:30EMĚ Mělník EMĚ Mělník - FC Lobkovice FC Lobkovice 2:0 (1:0)

3. kolo
08.09.2018 17:00Sokol Čečelice Sokol Čečelice - EMĚ Mělník EMĚ Mělník 6:1 (4:1)
08.09.2018 17:00TJ Řepín TJ Řepín - Sokol Sazená Sokol Sazená 5:0 (2:0)
08.09.2018 17:00Sokol Ovčáry Sokol Ovčáry - Velký Borek B Velký Borek B 1:2 (0:1)
08.09.2018 17:00Sokol Obříství Sokol Obříství - FC Lobkovice FC Lobkovice 2:0 (2:0)
09.09.2018 17:00Čechie Kralupy Čechie Kralupy - SK Liběchov SK Liběchov 3:1 (2:0)
09.09.2018 17:00Sokol Dolany Sokol Dolany - PTZ Nelahozeves PTZ Nelahozeves 2:1 np (0:1)
09.09.2018 17:00Sokol Jeviněves Sokol Jeviněves - Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 3:2 np (0:0)

2. kolo
01.09.2018 17:00FC Lobkovice FC Lobkovice - Sokol Ovčáry Sokol Ovčáry 2:1 (0:0)
01.09.2018 17:00Velký Borek B Velký Borek B - TJ Řepín TJ Řepín 1:2 (1:0)
01.09.2018 17:00Sokol Sazená Sokol Sazená - Sokol Jeviněves Sokol Jeviněves 1:3 (1:2)
01.09.2018 17:00Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice - Sokol Dolany Sokol Dolany 0:1 (0:0)
01.09.2018 17:00PTZ Nelahozeves PTZ Nelahozeves - Čechie Kralupy Čechie Kralupy 2:1 (1:1)
02.09.2018 10:30SK Liběchov SK Liběchov - Sokol Čečelice Sokol Čečelice 2:3 (0:2)
02.09.2018 17:00EMĚ Mělník EMĚ Mělník - Sokol Obříství Sokol Obříství 0:2 (0:1)

1. kolo
25.08.2018 17:00Sokol Ovčáry Sokol Ovčáry - Sokol Obříství Sokol Obříství 0:1 np (0:0)
25.08.2018 17:00Sokol Čečelice Sokol Čečelice - PTZ Nelahozeves PTZ Nelahozeves 3:0 k (0:0)
25.08.2018 17:00TJ Řepín TJ Řepín - FC Lobkovice FC Lobkovice 2:7 (0:5)
26.08.2018 10:30SK Liběchov SK Liběchov - EMĚ Mělník EMĚ Mělník 3:2 np (0:1)
26.08.2018 17:00Čechie Kralupy Čechie Kralupy - Liaz Vehlovice Liaz Vehlovice 0:2 (0:1)
26.08.2018 17:00Sokol Dolany Sokol Dolany - Sokol Sazená Sokol Sazená 5:0 (1:0)
26.08.2018 17:00Sokol Jeviněves Sokol Jeviněves - Velký Borek B Velký Borek B 2:1 np (0:0)

 
 

 
 

© 2010-2018 TJ Sokol Obříství. Tvorba webu, technická podpora, video, audio, foto Stanislav Beneš