MUŽI A


Tabulka pořadí po 13. kole
tým z v vp pp p skóre b
1. Slavia Velký Borek Slavia Velký Borek 13 8 1 1 3 29:17 27
2. Sokol Tišice Sokol Tišice 13 7 1 2 3 39:31 25
3. Sokol Libiš Sokol Libiš 13 6 2 1 4 30:26 23
4. Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 13 5 3 2 3 22:19 23
5. Sokol Čečelice Sokol Čečelice 13 5 3 0 5 30:26 21
6. SK Mšeno SK Mšeno 13 6 1 1 5 22:18 21
7. Sokol Obříství Sokol Obříství 13 6 0 3 4 25:31 21
8. SK Vojkovice SK Vojkovice 13 4 2 2 5 15:17 18
9. FK Pšovka Mělník FK Pšovka Mělník 13 4 2 2 5 29:32 18
10. SK Labský Kostelec SK Labský Kostelec 13 4 1 3 5 40:26 17
11. Horní Počaply Horní Počaply 13 5 1 0 7 26:36 17
12. Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 13 3 2 2 6 27:32 15
13. Horní Beřkovice Horní Beřkovice 13 5 0 0 8 26:35 15
14. Sokol Záryby B Sokol Záryby B 13 3 1 1 8 20:34 12

 
13. kolo
16.11.2019 10:15 Sokol Tišice - SK Vojkovice 4:0 (1:0)
16.11.2019 13:30 Sokol Obříství - Horní Počaply 2:1 (1:1)
16.11.2019 13:30 Sokol Čečelice - SK Labský Kostelec 5:4 np (3:2)
16.11.2019 13:30 SK Mšeno - Viktoria Všestudy 0:1 (0:1)
16.11.2019 13:30 Horní Beřkovice - Sokol Libiš 2:3 (0:2)
17.11.2019 13:30 Slavia Velký Borek - Dolní Beřkovice 2:1 (0:0)
17.11.2019 13:30 FK Pšovka Mělník - Sokol Záryby B 6:3 (2:0)

12. kolo
09.11.2019 11:00 Dolní Beřkovice - Sokol Čečelice 1:0 (1:0)
09.11.2019 14:00 SK Vojkovice - Slavia Velký Borek 0:2 (0:2)
09.11.2019 14:00 Sokol Libiš - Sokol Obříství 2:1 np (1:1)
09.11.2019 14:00 SK Labský Kostelec - SK Mšeno 0:1 np (0:0)
10.11.2019 14:00 Sokol Záryby B - Sokol Tišice 0:3 (0:2)
10.11.2019 14:00 Viktoria Všestudy - Horní Beřkovice 1:0 (0:0)
10.11.2019 14:00 Horní Počaply - FK Pšovka Mělník 3:1 (1:0)

11. kolo
02.11.2019 11:00 Dolní Beřkovice - SK Labský Kostelec 0:3 (0:0)
02.11.2019 14:00 Sokol Čečelice - SK Vojkovice 2:3 (2:1)
02.11.2019 14:00 Sokol Obříství - Viktoria Všestudy 2:0 (1:0)
02.11.2019 14:00 Horní Beřkovice - SK Mšeno 0:3 (0:3)
03.11.2019 14:00 Sokol Tišice - Horní Počaply 5:2 (2:2)
03.11.2019 14:00 FK Pšovka Mělník - Sokol Libiš 2:1 (0:0)
03.11.2019 14:00 Slavia Velký Borek - Sokol Záryby B 4:1 (3:0)

10. kolo
26.10.2019 14:30 SK Mšeno - Sokol Obříství 5:0 (2:0)
26.10.2019 14:30 Sokol Libiš - Sokol Tišice 1:4 (0:3)
26.10.2019 14:30 SK Labský Kostelec - Horní Beřkovice 7:0 (2:0)
26.10.2019 14:30 SK Vojkovice - Dolní Beřkovice 1:0 np (0:0)
27.10.2019 14:00 Horní Počaply - Slavia Velký Borek 2:3 (1:1)
27.10.2019 14:30 Viktoria Všestudy - FK Pšovka Mělník 3:2 np (1:0)
27.10.2019 14:30 Sokol Záryby B - Sokol Čečelice 0:2 (0:1)

9. kolo
19.10.2019 12:30 Dolní Beřkovice - Sokol Záryby B 3:1 (1:1)
19.10.2019 15:30 Sokol Čečelice - Horní Počaply 3:1 (1:0)
19.10.2019 15:30 SK Vojkovice - SK Labský Kostelec 3:0 (0:0)
19.10.2019 15:30 Sokol Obříství - Horní Beřkovice 2:0 (1:0)
20.10.2019 15:30 Sokol Tišice - Viktoria Všestudy 1:2 np (1:0)
20.10.2019 15:30 FK Pšovka Mělník - SK Mšeno 1:3 (1:2)
20.10.2019 15:30 Slavia Velký Borek - Sokol Libiš 0:4 (0:3)

8. kolo
12.10.2019 15:30 Sokol Libiš - Sokol Čečelice 3:2 (3:0)
12.10.2019 15:30 SK Mšeno - Sokol Tišice 1:2 (1:0)
12.10.2019 15:30 SK Labský Kostelec - Sokol Obříství 9:0 (6:0)
12.10.2019 15:30 Horní Beřkovice - FK Pšovka Mělník 5:0 (2:0)
13.10.2019 14:00 Horní Počaply - Dolní Beřkovice 3:2 np (1:1)
13.10.2019 15:30 Sokol Záryby B - SK Vojkovice 1:2 np (1:0)
13.10.2019 15:30 Viktoria Všestudy - Slavia Velký Borek 1:4 (0:1)

7. kolo
05.10.2019 13:00 Dolní Beřkovice - Sokol Libiš 4:0 (3:0)
05.10.2019 16:00 SK Vojkovice - Horní Počaply 2:0 (1:0)
05.10.2019 16:00 Sokol Čečelice - Viktoria Všestudy 3:2 np (0:1)
06.10.2019 16:00 Sokol Tišice - Horní Beřkovice 2:5 (2:1)
06.10.2019 16:00 FK Pšovka Mělník - Sokol Obříství 2:1 np (0:0)
06.10.2019 16:00 Sokol Záryby B - SK Labský Kostelec 2:1 (0:0)
06.10.2019 16:00 Slavia Velký Borek - SK Mšeno 2:0 (0:0)

6. kolo
28.09.2019 16:00 Sokol Libiš - SK Vojkovice 2:1 np (1:0)
28.09.2019 16:00 SK Mšeno - Sokol Čečelice 3:4 np (1:1)
28.09.2019 16:00 SK Labský Kostelec - FK Pšovka Mělník 4:3 np (0:2)
28.09.2019 16:00 Sokol Obříství - Sokol Tišice 6:1 (3:0)
28.09.2019 16:00 Horní Beřkovice - Slavia Velký Borek 0:4 (0:3)
29.09.2019 14:00 Horní Počaply - Sokol Záryby B 3:2 (2:2)
29.09.2019 16:00 Viktoria Všestudy - Dolní Beřkovice 1:2 np (1:0)

5. kolo
21.09.2019 13:30 Dolní Beřkovice - SK Mšeno 1:2 (1:0)
21.09.2019 16:30 Sokol Čečelice - Horní Beřkovice 6:1 (3:0)
21.09.2019 16:30 SK Vojkovice - Viktoria Všestudy 1:2 np (0:0)
22.09.2019 14:00 Horní Počaply - SK Labský Kostelec 4:3 (3:0)
22.09.2019 16:30 Sokol Tišice - FK Pšovka Mělník 1:2 np (1:0)
22.09.2019 16:30 Sokol Záryby B - Sokol Libiš 2:1 np (0:0)
22.09.2019 16:30 Slavia Velký Borek - Sokol Obříství 5:1 (2:0)

4. kolo
14.09.2019 16:30 SK Labský Kostelec - Sokol Tišice 7:3 (5:2)
14.09.2019 16:30 Sokol Libiš - Horní Počaply 6:1 (3:0)
14.09.2019 16:30 Sokol Obříství - Sokol Čečelice 2:0 (1:0)
14.09.2019 16:30 Horní Beřkovice - Dolní Beřkovice 3:1 (0:0)
14.09.2019 16:30 SK Mšeno - SK Vojkovice 1:0 (0:0)
15.09.2019 16:30 Viktoria Všestudy - Sokol Záryby B 1:0 (0:0)
15.09.2019 16:30 FK Pšovka Mělník - Slavia Velký Borek 3:0 (1:0)

3. kolo
07.09.2019 14:00 Dolní Beřkovice - Sokol Obříství 5:4 np (0:1)
07.09.2019 17:00 SK Vojkovice - Horní Beřkovice 2:3 (1:2)
07.09.2019 17:00 Sokol Libiš - SK Labský Kostelec 4:2 (2:2)
07.09.2019 17:00 Sokol Čečelice - FK Pšovka Mělník 3:0 (1:0)
08.09.2019 14:00 Horní Počaply - Viktoria Všestudy 4:3 (3:3)
08.09.2019 17:00 Slavia Velký Borek - Sokol Tišice 2:3 np (1:1)
08.09.2019 17:00 Sokol Záryby B - SK Mšeno 3:0 (1:0)

2. kolo
31.08.2019 17:00 SK Mšeno - Horní Počaply 3:1 (1:0)
31.08.2019 17:00 Horní Beřkovice - Sokol Záryby B 6:2 (5:1)
31.08.2019 17:00 Sokol Obříství - SK Vojkovice 1:0 (0:0)
31.08.2019 17:00 SK Labský Kostelec - Slavia Velký Borek 0:1 np (0:0)
01.09.2019 17:00 FK Pšovka Mělník - Dolní Beřkovice 8:5 (5:1)
01.09.2019 17:00 Sokol Tišice - Sokol Čečelice 5:1 (4:0)
01.09.2019 17:00 Viktoria Všestudy - Sokol Libiš 5:1 (2:1)

1. kolo
24.08.2019 14:00 Dolní Beřkovice - Sokol Tišice 4:6 (0:3)
24.08.2019 17:00 SK Vojkovice - FK Pšovka Mělník 2:1 (2:0)
24.08.2019 17:00 Sokol Čečelice - Slavia Velký Borek 2:1 (0:0)
24.08.2019 17:00 Sokol Libiš - SK Mšeno 4:1 (2:0)
25.08.2019 14:00 Horní Počaply - Horní Beřkovice 2:1 (1:1)
25.08.2019 17:00 Sokol Záryby B - Sokol Obříství 4:3 (1:1)
25.08.2019 17:00 Viktoria Všestudy - SK Labský Kostelec 3:1 (1:0)

 
 

 
 

© 2010-2019 TJ Sokol Obříství.