TJ Sokol Obříství ve vašem mobilu
TJ Sokol Obříství

Fotbal muži





 

 
 
; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; 6;
Tabulka pořadí po 23. kole
tým z v vp pp p skóre b
1. FK Vysoká FK Vysoká 23 18 1 1 3 109:40 57
2. Slavia Velký Borek Slavia Velký Borek 23 15 0 3 5 53:28 48
3. AFK Hořín AFK Hořín 23 12 2 2 7 59:42 42
4. Viktoria Všestudy Viktoria Všestudy 22 11 4 0 7 60:31 41
5. Libiš B Libiš B 23 13 0 2 8 49:48 41
6. FK Pšovka B FK Pšovka B 22 10 1 2 9 39:49 34
7. Mšeno A Mšeno A 22 9 2 2 9 42:50 33
8. Labský Kostelec Labský Kostelec 23 10 1 1 11 46:53 33
9. Horní Počaply Horní Počaply 22 10 1 0 11 63:54 32
10. Sokol Záryby B Sokol Záryby B 22 8 2 2 10 52:52 30
11. Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice 23 8 3 0 12 47:77 30
12. Horní Beřkovice Horní Beřkovice 22 5 4 2 11 34:55 25
13. FC Lobkovice FC Lobkovice 23 5 0 2 16 26:61 17
14. Sokol Obříství Sokol Obříství 23 3 0 2 18 25:64 11


 
23. kolo
26.05.2018 10:45AFK Hořín - FK Vysoká0:7 (0:5)
26.05.2018 17:00Sokol Obříství - Dolní Beřkovice2:4 (0:2)
26.05.2018 17:00Labský Kostelec - FC Lobkovice2:0 (2:0)
26.05.2018 17:00Libiš B - Slavia Velký Borek0:1 (0:1)
27.05.2018 14:00Horní Počaply - Horní Beřkovice-:- (-:-)
27.05.2018 17:00FK Pšovka B - Viktoria Všestudy-:- (-:-)
27.05.2018 17:00Sokol Záryby B - Mšeno A-:- (-:-)

22. kolo
19.05.2018 10:45AFK Hořín - Horní Počaply7:1 (2:0)
19.05.2018 14:00Dolní Beřkovice - FK Pšovka B3:2 np (1:0)
19.05.2018 17:00FC Lobkovice - Sokol Obříství2:1 (0:0)
19.05.2018 17:00FK Vysoká - Mšeno A4:2 (2:0)
20.05.2018 17:00Viktoria Všestudy - Sokol Záryby B2:1 (0:1)
20.05.2018 17:00Slavia Velký Borek - Labský Kostelec5:1 (2:0)
20.05.2018 17:00Horní Beřkovice - Libiš B0:5 (0:1)

21. kolo
12.05.2018 17:00Labský Kostelec - Horní Beřkovice1:0 (0:0)
12.05.2018 17:00Libiš B - AFK Hořín3:1 (2:0)
12.05.2018 17:00Mšeno A - Viktoria Všestudy2:4 (0:2)
12.05.2018 17:00Sokol Obříství - Slavia Velký Borek2:1 (1:1)
13.05.2018 14:00Horní Počaply - FK Vysoká2:4 (0:3)
13.05.2018 17:00FK Pšovka B - FC Lobkovice6:1 (5:0)
13.05.2018 17:00Sokol Záryby B - Dolní Beřkovice8:3 (3:1)

20. kolo
05.05.2018 10:45AFK Hořín - Labský Kostelec2:0 (0:0)
05.05.2018 14:00Dolní Beřkovice - Mšeno A4:2 (2:2)
05.05.2018 17:00FC Lobkovice - Sokol Záryby B2:3 (0:0)
05.05.2018 17:00FK Vysoká - Viktoria Všestudy1:0 (0:0)
06.05.2018 14:00Horní Počaply - Libiš B6:4 (2:3)
06.05.2018 17:00Horní Beřkovice - Sokol Obříství4:1 (0:1)
06.05.2018 17:00Slavia Velký Borek - FK Pšovka B3:0 (1:0)

19. kolo
28.04.2018 17:00Labský Kostelec - Horní Počaply3:2 (2:1)
28.04.2018 17:00Libiš B - FK Vysoká1:3 (1:0)
28.04.2018 17:00Mšeno A - FC Lobkovice6:2 (5:2)
28.04.2018 17:00Sokol Obříství - AFK Hořín1:2 np (0:0)
29.04.2018 17:00FK Pšovka B - Horní Beřkovice3:4 np (2:1)
29.04.2018 17:00Sokol Záryby B - Slavia Velký Borek1:2 (1:1)
29.04.2018 17:00Viktoria Všestudy - Dolní Beřkovice6:0 (2:0)

18. kolo
21.04.2018 10:45AFK Hořín - FK Pšovka B3:0 (1:0)
21.04.2018 17:00FC Lobkovice - Viktoria Všestudy0:5 (0:2)
21.04.2018 17:00FK Vysoká - Dolní Beřkovice13:1 (3:1)
21.04.2018 17:00Libiš B - Labský Kostelec0:4 (0:1)
22.04.2018 14:00Horní Počaply - Sokol Obříství8:0 (4:0)
22.04.2018 17:00Horní Beřkovice - Sokol Záryby B0:1 (0:0)
22.04.2018 17:00Slavia Velký Borek - Mšeno A5:1 (2:0)

17. kolo
14.04.2018 13:30Dolní Beřkovice - FC Lobkovice3:0 (0:0)
14.04.2018 16:30Mšeno A - Horní Beřkovice1:2 np (0:0)
14.04.2018 16:30Labský Kostelec - FK Vysoká3:6 (2:2)
14.04.2018 16:30Sokol Obříství - Libiš B0:1 (0:0)
15.04.2018 16:30FK Pšovka B - Horní Počaply3:2 (1:2)
15.04.2018 16:30Sokol Záryby B - AFK Hořín3:4 np (1:2)
15.04.2018 16:30Viktoria Všestudy - Slavia Velký Borek2:3 (2:2)

16. kolo
07.04.2018 10:45AFK Hořín - Mšeno A0:1 (0:1)
07.04.2018 16:30Libiš B - FK Pšovka B5:1 (3:0)
07.04.2018 16:30Labský Kostelec - Sokol Obříství1:0 (1:0)
08.04.2018 13:30Horní Počaply - Sokol Záryby B2:1 (1:0)
08.04.2018 16:30Horní Beřkovice - Viktoria Všestudy3:1 (0:1)
08.04.2018 16:30Slavia Velký Borek - Dolní Beřkovice1:0 (0:0)
11.04.2018 17:30FK Vysoká - FC Lobkovice5:0 (2:0)

15. kolo
31.03.2018 12:00Dolní Beřkovice - Horní Beřkovice2:3 (0:1)
31.03.2018 15:00Sokol Obříství - FK Vysoká3:7 (2:4)
31.03.2018 15:00FC Lobkovice - Slavia Velký Borek0:3 (0:0)
31.03.2018 15:00Mšeno A - Horní Počaply1:3 (0:1)
01.04.2018 15:00FK Pšovka B - Labský Kostelec0:1 (0:1)
01.04.2018 15:00Sokol Záryby B - Libiš B1:0 np (0:0)
01.04.2018 15:00Viktoria Všestudy - AFK Hořín3:2 np (0:1)

14. kolo
24.03.2018 10:45AFK Hořín - Dolní Beřkovice7:1 (3:0)
24.03.2018 15:00Sokol Obříství - FK Pšovka B4:0 (3:0)
24.03.2018 15:00FK Vysoká - Slavia Velký Borek3:2 (2:2)
24.03.2018 15:00Labský Kostelec - Sokol Záryby B1:2 (1:0)
24.03.2018 15:00Libiš B - Mšeno A4:0 (1:0)
25.03.2018 12:00Horní Počaply - Viktoria Všestudy3:1 (2:0)
25.03.2018 15:00Horní Beřkovice - FC Lobkovice2:0 (2:0)

13. kolo
18.11.2017 10:45AFK Hořín - FC Lobkovice4:2 (2:0)
18.11.2017 13:30Sokol Obříství - Sokol Záryby B3:4 np (1:1)
18.11.2017 13:30Horní Počaply - Dolní Beřkovice9:1 (4:1)
18.11.2017 13:30Labský Kostelec - Mšeno A1:4 (1:1)
18.11.2017 13:30Libiš B - Viktoria Všestudy1:3 (0:1)
19.11.2017 13:30FK Pšovka B - FK Vysoká1:5 (0:2)
19.11.2017 13:30Horní Beřkovice - Slavia Velký Borek1:4 (0:2)

12. kolo
11.11.2017 11:00Dolní Beřkovice - Libiš B2:5 (1:2)
11.11.2017 14:00Horní Beřkovice - FK Vysoká2:6 (1:2)
11.11.2017 14:00Mšeno A - Sokol Obříství3:1 (0:1)
11.11.2017 14:00FC Lobkovice - Horní Počaply2:3 (1:1)
12.11.2017 14:00Sokol Záryby B - FK Pšovka B4:1 (3:1)
12.11.2017 14:00Viktoria Všestudy - Labský Kostelec4:1 (2:0)
12.11.2017 14:00Slavia Velký Borek - AFK Hořín3:0 (2:0)

11. kolo
04.11.2017 10:45AFK Hořín - Horní Beřkovice4:1 (2:1)
04.11.2017 14:00Sokol Obříství - Viktoria Všestudy0:5 (0:1)
04.11.2017 14:00Labský Kostelec - Dolní Beřkovice3:2 (1:2)
04.11.2017 14:00Libiš B - FC Lobkovice2:1 (0:0)
05.11.2017 11:00Horní Počaply - Slavia Velký Borek1:2 (1:0)
05.11.2017 14:00FK Pšovka B - Mšeno A3:2 np (2:0)
05.11.2017 14:00Sokol Záryby B - FK Vysoká3:2 (0:1)

10. kolo
28.10.2017 11:30Dolní Beřkovice - Sokol Obříství4:1 (2:1)
28.10.2017 14:30Mšeno A - Sokol Záryby B2:0 (1:0)
28.10.2017 14:30FC Lobkovice - Labský Kostelec2:3 np (0:1)
28.10.2017 14:30FK Vysoká - AFK Hořín4:0 (2:0)
29.10.2017 14:30Horní Beřkovice - Horní Počaply2:3 np (1:2)
25.11.2017 13:30Viktoria Všestudy - FK Pšovka B4:1 (3:0)
25.11.2017 13:30Slavia Velký Borek - Libiš B2:4 (1:2)

9. kolo
21.10.2017 15:30Mšeno A - FK Vysoká3:1 (1:0)
21.10.2017 15:30Sokol Obříství - FC Lobkovice2:3 (0:0)
21.10.2017 15:30Labský Kostelec - Slavia Velký Borek1:2 (0:0)
21.10.2017 15:30Libiš B - Horní Beřkovice1:2 np (0:0)
22.10.2017 14:00Horní Počaply - AFK Hořín1:2 (1:0)
22.10.2017 15:30Sokol Záryby B - Viktoria Všestudy3:4 np (1:2)
22.10.2017 15:30FK Pšovka B - Dolní Beřkovice1:0 (0:0)

8. kolo
14.10.2017 10:45AFK Hořín - Libiš B1:2 (1:2)
14.10.2017 12:30Dolní Beřkovice - Sokol Záryby B6:0 (2:0)
14.10.2017 15:30FC Lobkovice - FK Pšovka B0:1 (0:0)
14.10.2017 15:30FK Vysoká - Horní Počaply7:3 (1:1)
15.10.2017 15:30Viktoria Všestudy - Mšeno A5:1 (2:0)
15.10.2017 15:30Slavia Velký Borek - Sokol Obříství3:0 (1:0)
15.10.2017 15:30Horní Beřkovice - Labský Kostelec2:1 np (1:0)

7. kolo
07.10.2017 16:00Labský Kostelec - AFK Hořín2:3 (0:2)
07.10.2017 16:00Libiš B - Horní Počaply3:2 (1:1)
07.10.2017 16:00Sokol Obříství - Horní Beřkovice0:3 (0:2)
07.10.2017 16:00Mšeno A - Dolní Beřkovice5:1 (2:1)
08.10.2017 16:00FK Pšovka B - Slavia Velký Borek2:1 (2:0)
08.10.2017 16:00Sokol Záryby B - FC Lobkovice3:0 (2:0)
08.10.2017 16:00Viktoria Všestudy - FK Vysoká3:2 np (1:1)

6. kolo
30.09.2017 10:45AFK Hořín - Sokol Obříství4:1 (2:1)
30.09.2017 13:00Dolní Beřkovice - Viktoria Všestudy2:1 (1:0)
30.09.2017 16:00FK Vysoká - Libiš B14:3 (9:2)
30.09.2017 16:00FC Lobkovice - Mšeno A1:2 np (1:0)
01.10.2017 13:00Horní Počaply - Labský Kostelec5:1 (4:0)
01.10.2017 16:00Horní Beřkovice - FK Pšovka B1:4 (1:2)
01.10.2017 16:00Slavia Velký Borek - Sokol Záryby B4:2 (3:1)

5. kolo
23.09.2017 13:30Dolní Beřkovice - FK Vysoká2:1 (0:1)
23.09.2017 16:30Mšeno A - Slavia Velký Borek2:1 np (0:0)
23.09.2017 16:30Sokol Obříství - Horní Počaply2:1 (1:0)
23.09.2017 16:30Labský Kostelec - Libiš B1:2 (1:0)
24.09.2017 16:30Sokol Záryby B - Horní Beřkovice9:3 (7:2)
24.09.2017 16:30Viktoria Všestudy - FC Lobkovice1:2 (0:2)
24.09.2017 16:30FK Pšovka B - AFK Hořín3:2 (0:1)

4. kolo
16.09.2017 10:45AFK Hořín - Sokol Záryby B3:0 (1:0)
16.09.2017 17:00FC Lobkovice - Dolní Beřkovice3:1 (2:0)
16.09.2017 17:00FK Vysoká - Labský Kostelec7:4 (4:3)
16.09.2017 17:00Libiš B - Sokol Obříství1:0 (0:0)
17.09.2017 14:00Horní Počaply - FK Pšovka B0:3 (0:1)
17.09.2017 17:00Horní Beřkovice - Mšeno A2:3 (0:0)
17.09.2017 17:00Slavia Velký Borek - Viktoria Všestudy1:2 np (1:1)

3. kolo
09.09.2017 14:00Dolní Beřkovice - Slavia Velký Borek2:0 (1:0)
09.09.2017 17:00Sokol Obříství - Labský Kostelec1:2 (1:0)
09.09.2017 17:00Mšeno A - AFK Hořín0:5 (0:1)
09.09.2017 17:00FC Lobkovice - FK Vysoká1:3 (1:1)
10.09.2017 17:00FK Pšovka B - Libiš B3:0 (1:0)
10.09.2017 17:00Sokol Záryby B - Horní Počaply2:4 (0:3)
10.09.2017 17:00Viktoria Všestudy - Horní Beřkovice4:0 (3:0)

2. kolo
02.09.2017 10:45AFK Hořín - Viktoria Všestudy2:1 (1:0)
02.09.2017 17:00FK Vysoká - Sokol Obříství2:0 (0:0)
02.09.2017 17:00Libiš B - Sokol Záryby B2:1 (2:1)
02.09.2017 17:00Labský Kostelec - FK Pšovka B6:1 (3:0)
03.09.2017 14:00Horní Počaply - Mšeno A3:0 (1:0)
03.09.2017 17:00Horní Beřkovice - Dolní Beřkovice1:2 np (1:1)
03.09.2017 17:00Slavia Velký Borek - FC Lobkovice2:1 (0:0)

1. kolo
26.08.2017 14:00Dolní Beřkovice - AFK Hořín4:3 np (1:2)
26.08.2017 17:00Mšeno A - Libiš B1:0 (0:0)
26.08.2017 17:00FC Lobkovice - Horní Beřkovice1:0 (0:0)
27.08.2017 17:00Viktoria Všestudy - Horní Počaply3:0 (0:0)
27.08.2017 17:00FK Pšovka B - Sokol Obříství1:0 (1:0)
27.08.2017 17:00Sokol Záryby B - Labský Kostelec2:4 (1:2)
27.08.2017 17:00Slavia Velký Borek - FK Vysoká2:3 np (1:1)

 
 

 
 
© 2010-2018 TJ Sokol Obříství. Tvorba webu a technická podpora Stanislav Beneš