ZÁPASY ŽÁCI


Ročník:  


TABULKA POŘADÍ
Tým Tým Z V R P Skóre Body
1. MSK Klecany 1921 Klecany 12 11 0 116 : 13 33
2. STM Sokol Cítov/Horní Počaply Cítov/H. Počaply 12 9 1 68 : 21 28
3. STM Veltrusy/Vojkovice Veltrusy/Vojkovice 11 9 0 99 : 19 27
4. Fotbalový klub Čechie Kralupy nad Vltavou B Čechie Kralupy B 12 8 1 77 : 45 25
5. TJ Slovan Horní Beřkovice H. Beřkovice 12 8 0 61 : 46 24
6. Tělovýchovná jednota AFK Eletis Lužec Lužec 12 5 0 25 : 66 15
7. FK Kralupy 1901 Kralupy 1901 12 4 0 43 : 89 12
8. STM Hořín/FK Pšovka Mělník Hořín/Pšovka 11 2 0 25 : 85 6
9. STM Sokol Dolany/Dynamo Nelahozeves Dolany/Nelahozeves 12 2 0 10  27 : 84 6
10. Tělovýchovná jednota Sokol Obříství Obříství 12 0 0 12  8 : 81 0


10. kolo, 23.03.2024
10. kolo, 23.03.2024
23.03. 10:00STM Sokol Dolany/Dynamo NelahozevesDolany/Nelahozeves0:0TJ Slovan Horní BeřkoviceH. Beřkovice(0:0)NE
23.03. 12:00STM Sokol Cítov/Horní PočaplyCítov/H. Počaply0:0TJ AFK Eletis LužecLužec(0:0)NE
23.03. 13:00STM Hořín/FK Pšovka MělníkHořín/Pšovka0:0MSK Klecany 1921Klecany(0:0)NE
24.03. 10:00Fotbalový klub Čechie Kralupy nad Vltavou BČechie Kralupy B0:0STM Veltrusy/VojkoviceVeltrusy/Vojkovice(0:0)NE
24.03. 12:00TJ Sokol ObřístvíObříství0:0FK Kralupy 1901Kralupy 1901(0:0)NE


16. kolo, 04.11.2023
16. kolo, 04.11.2023
04.11. 10:00TJ Slovan Horní BeřkoviceH. Beřkovice9:0TJ Sokol ObřístvíObříství(2:0)ANO
04.11. 10:00STM Sokol Dolany/Dynamo NelahozevesDolany/Nelahozeves1:3STM Sokol Cítov/Horní PočaplyCítov/H. Počaply(0:2)ANO
04.11. 10:00TJ AFK Eletis LužecLužec4:1FK Kralupy 1901Kralupy 1901(3:0)ANO
05.11. 10:00Fotbalový klub Čechie Kralupy nad Vltavou BČechie Kralupy B4:3MSK Klecany 1921Klecany(3:2)ANO
17.03. 13:00STM Veltrusy/VojkoviceVeltrusy/Vojkovice0:0STM Hořín/FK Pšovka MělníkHořín/Pšovka(0:0)NE


17. kolo, 28.10.2023
17. kolo, 28.10.2023
28.10. 10:00STM Sokol Dolany/Dynamo NelahozevesDolany/Nelahozeves5:10Fotbalový klub Čechie Kralupy nad Vltavou BČechie Kralupy B(3:3)ANO
28.10. 13:00STM Hořín/FK Pšovka MělníkHořín/Pšovka1:7TJ Slovan Horní BeřkoviceH. Beřkovice(1:4)ANO
29.10. 11:30TJ Sokol ObřístvíObříství1:6TJ AFK Eletis LužecLužec(0:1)ANO
29.10. 17:30FK Kralupy 1901Kralupy 19011:13MSK Klecany 1921Klecany(0:2)ANO
01.11. 17:00STM Sokol Cítov/Horní PočaplyCítov/H. Počaply1:2STM Veltrusy/VojkoviceVeltrusy/Vojkovice(1:2)ANO


18. kolo, 21.10.2023
18. kolo, 21.10.2023
20.10. 18:00MSK Klecany 1921Klecany7:0TJ Sokol ObřístvíObříství(1:0)ANO
21.10. 10:00TJ AFK Eletis LužecLužec6:2STM Hořín/FK Pšovka MělníkHořín/Pšovka(4:1)ANO
22.10. 10:00TJ Slovan Horní BeřkoviceH. Beřkovice2:3STM Sokol Cítov/Horní PočaplyCítov/H. Počaply(0:3)ANO
22.10. 10:00Fotbalový klub Čechie Kralupy nad Vltavou BČechie Kralupy B14:3FK Kralupy 1901Kralupy 1901(8:1)ANO
22.10. 10:15STM Veltrusy/VojkoviceVeltrusy/Vojkovice14:0STM Sokol Dolany/Dynamo NelahozevesDolany/Nelahozeves(6:0)ANO


9. kolo, 14.10.2023
9. kolo, 14.10.2023
14.10. 10:00STM Sokol Dolany/Dynamo NelahozevesDolany/Nelahozeves2:11STM Veltrusy/VojkoviceVeltrusy/Vojkovice(0:7)ANO
14.10. 12:30STM Sokol Cítov/Horní PočaplyCítov/H. Počaply6:2TJ Slovan Horní BeřkoviceH. Beřkovice(1:0)ANO
14.10. 13:00STM Hořín/FK Pšovka MělníkHořín/Pšovka0:4TJ AFK Eletis LužecLužec(0:4)ANO
15.10. 10:00FK Kralupy 1901Kralupy 19012:7Fotbalový klub Čechie Kralupy nad Vltavou BČechie Kralupy B(0:2)ANO
15.10. 12:30TJ Sokol ObřístvíObříství0:4MSK Klecany 1921Klecany(0:2)ANO


8. kolo, 07.10.2023
8. kolo, 07.10.2023
06.10. 18:00MSK Klecany 1921Klecany9:1FK Kralupy 1901Kralupy 1901(6:0)ANO
07.10. 10:00TJ AFK Eletis LužecLužec2:1TJ Sokol ObřístvíObříství(1:0)ANO
07.10. 10:00TJ Slovan Horní BeřkoviceH. Beřkovice8:0STM Hořín/FK Pšovka MělníkHořín/Pšovka(2:0)ANO
08.10. 10:00Fotbalový klub Čechie Kralupy nad Vltavou BČechie Kralupy B8:3STM Sokol Dolany/Dynamo NelahozevesDolany/Nelahozeves(5:1)ANO
08.10. 10:15STM Veltrusy/VojkoviceVeltrusy/Vojkovice2:5STM Sokol Cítov/Horní PočaplyCítov/H. Počaply(1:0)ANO


7. kolo, 30.09.2023
7. kolo, 30.09.2023
27.09. 18:00MSK Klecany 1921Klecany9:0Fotbalový klub Čechie Kralupy nad Vltavou BČechie Kralupy B(4:0)ANO
01.10. 10:00FK Kralupy 1901Kralupy 190110:1TJ AFK Eletis LužecLužec(8:1)ANO
02.10. 17:00TJ Sokol ObřístvíObříství1:6TJ Slovan Horní BeřkoviceH. Beřkovice(0:3)Zápis o utkání Zápis o utkání ANO
04.10. 17:00STM Hořín/FK Pšovka MělníkHořín/Pšovka1:11STM Veltrusy/VojkoviceVeltrusy/Vojkovice(0:5)ANO
12.10. 17:00STM Sokol Cítov/Horní PočaplyCítov/H. Počaply4:0STM Sokol Dolany/Dynamo NelahozevesDolany/Nelahozeves(1:0)ANO


6. kolo, 23.09.2023
6. kolo, 23.09.2023
23.09. 10:00TJ Slovan Horní BeřkoviceH. Beřkovice9:3FK Kralupy 1901Kralupy 1901(4:1)ANO
23.09. 10:00TJ AFK Eletis LužecLužec0:12MSK Klecany 1921Klecany(0:8)ANO
23.09. 10:00STM Sokol Dolany/Dynamo NelahozevesDolany/Nelahozeves3:5STM Hořín/FK Pšovka MělníkHořín/Pšovka(1:3)ANO
24.09. 10:00Fotbalový klub Čechie Kralupy nad Vltavou BČechie Kralupy B2:2STM Sokol Cítov/Horní PočaplyCítov/H. Počaply(0:2)ANO
24.09. 10:15STM Veltrusy/VojkoviceVeltrusy/Vojkovice12:0TJ Sokol ObřístvíObříství(7:0)Zápis o utkání Zápis o utkání ANO


5. kolo, 16.09.2023
5. kolo, 16.09.2023
15.09. 18:00MSK Klecany 1921Klecany19:1TJ Slovan Horní BeřkoviceH. Beřkovice(9:0)ANO
17.09. 10:00FK Kralupy 1901Kralupy 19010:15STM Veltrusy/VojkoviceVeltrusy/Vojkovice(0:8)ANO
17.09. 13:30TJ Sokol ObřístvíObříství2:4STM Sokol Dolany/Dynamo NelahozevesDolany/Nelahozeves(1:1)Zápis o utkání Zápis o utkání ANO
20.09. 17:00STM Hořín/FK Pšovka MělníkHořín/Pšovka1:12STM Sokol Cítov/Horní PočaplyCítov/H. Počaply(0:7)ANO
04.10. 17:00TJ AFK Eletis LužecLužec0:7Fotbalový klub Čechie Kralupy nad Vltavou BČechie Kralupy B(0:2)ANO


4. kolo, 09.09.2023
4. kolo, 09.09.2023
09.09. 10:00STM Sokol Dolany/Dynamo NelahozevesDolany/Nelahozeves2:5FK Kralupy 1901Kralupy 1901(2:2)ANO
09.09. 11:30TJ AFK Eletis LužecLužec1:4TJ Slovan Horní BeřkoviceH. Beřkovice(1:2)ANO
09.09. 14:00STM Sokol Cítov/Horní PočaplyCítov/H. Počaply9:0TJ Sokol ObřístvíObříství(4:0)Zápis o utkání Zápis o utkání ANO
10.09. 10:00Fotbalový klub Čechie Kralupy nad Vltavou BČechie Kralupy B10:2STM Hořín/FK Pšovka MělníkHořín/Pšovka(3:1)ANO
10.09. 10:15STM Veltrusy/VojkoviceVeltrusy/Vojkovice2:7MSK Klecany 1921Klecany(0:3)ANO


1. kolo, 06.09.2023
1. kolo, 06.09.2023
06.09. 17:30FK Kralupy 1901Kralupy 19014:1TJ Sokol ObřístvíObříství(1:1)Zápis o utkání Zápis o utkání ANO
06.09. 17:30TJ AFK Eletis LužecLužec0:12STM Sokol Cítov/Horní PočaplyCítov/H. Počaply(0:8)ANO
06.09. 17:30MSK Klecany 1921Klecany11:1STM Hořín/FK Pšovka MělníkHořín/Pšovka(7:1)ANO
06.09. 17:30TJ Slovan Horní BeřkoviceH. Beřkovice6:3STM Sokol Dolany/Dynamo NelahozevesDolany/Nelahozeves(4:1)ANO
13.09. 17:00STM Veltrusy/VojkoviceVeltrusy/Vojkovice11:1Fotbalový klub Čechie Kralupy nad Vltavou BČechie Kralupy B(7:0)ANO


3. kolo, 02.09.2023
3. kolo, 02.09.2023
01.09. 18:00MSK Klecany 1921Klecany15:0STM Sokol Dolany/Dynamo NelahozevesDolany/Nelahozeves(8:0)ANO
02.09. 09:30TJ Sokol ObřístvíObříství2:6STM Hořín/FK Pšovka MělníkHořín/Pšovka(0:3)Zápis o utkání Zápis o utkání ANO
02.09. 10:00TJ Slovan Horní BeřkoviceH. Beřkovice5:2Fotbalový klub Čechie Kralupy nad Vltavou BČechie Kralupy B(2:1)ANO
02.09. 10:00TJ AFK Eletis LužecLužec0:12STM Veltrusy/VojkoviceVeltrusy/Vojkovice(0:7)ANO
03.09. 10:00FK Kralupy 1901Kralupy 19012:8STM Sokol Cítov/Horní PočaplyCítov/H. Počaply(0:5)ANO


2. kolo, 26.08.2023
2. kolo, 26.08.2023
26.08. 10:00STM Sokol Dolany/Dynamo NelahozevesDolany/Nelahozeves4:1TJ AFK Eletis LužecLužec(1:0)ANO
26.08. 14:00STM Sokol Cítov/Horní PočaplyCítov/H. Počaply3:7MSK Klecany 1921Klecany(2:3)ANO
27.08. 10:15STM Hořín/FK Pšovka MělníkHořín/Pšovka6:11FK Kralupy 1901Kralupy 1901(3:5)ANO
27.08. 10:15STM Veltrusy/VojkoviceVeltrusy/Vojkovice7:2TJ Slovan Horní BeřkoviceH. Beřkovice(2:2)ANO
20.09. 17:00Fotbalový klub Čechie Kralupy nad Vltavou BČechie Kralupy B12:0TJ Sokol ObřístvíObříství(4:0)ANO

Vysvětlivky: = neodehráno, = odehráno, [K] = kontumace, [KK] = kontumace oboustranná, = video, = zápis o utkání
Vysvětlivky: = neodehráno, = odehráno, [K] = kontumace, [KK] = kontumace oboustranná, = video, = zápis o utkání



© Tělovýchovná jednota Sokol Obříství, z.s.