ROZPIS ZÁPASŮ


 
pouze následující jeden zápas   všechny zápasy  
 Rozpis zápasů - A mužstvo - podzim 2018
KoloDatum časSoupeřHřiště
125.08 17:00FC Sokol OvčáryOvčáry
202.09 17:00TJ EMĚ MělníkTJ EMĚ Mělník
308.09 17:00FC LobkoviceObříství
415.09 16:30Velký Borek BVelký Borek
522.09 16:30Sokol SazenáObříství
629.09 16:00Liaz VehloviceVehlovice
706.10 16:00PTZ NelahozevesObříství
814.10 10:30SK LiběchovLiběchov
920.10 15:30Sokol ČečeliceObříství
1028.10 14:30Čechie KralupyČechie Kralupy
1103.11 14:00Sokol DolanyObříství
1211.11 14:00Sokol JeviněvesJeviněves
1317.11 13:30TJ ŘepínObříství
vytisknout


 Rozpis zápasů - dorost - podzim 2018
KoloDatum časSoupeřHřiště
202.09 10:00Horní Beřkovice/Dolní BeřkoviceObříství
308.09 10:15Čechie Kralupy/DřínovDřínov
416.09 13:30Sokol TišiceTišice
523.09 10:00FK Kralupy 1901 BObříství
128.09 10:00Dynamo/PTZ NelahozevesDynamo Nelahozeves
630.09 10:15SK MšenoMšeno
707.10 10:00Velký BorekObříství
814.10 10:15Sokol ČečeliceČečelice
921.10 10:00SK Labský KostelecObříství
1828.10 10:15SK Labský KostelecKostelec nad Labem
1704.11 10:00Sokol ČečeliceObříství
1610.11 10:15Velký BorekVelký Borek
1518.11 10:00SK MšenoObříství
vytisknout


 Rozpis zápasů - mladší žáci - podzim 2018
KoloDatum časSoupeřHřiště
216.09 17:00Čechie KralupyČechie Kralupy
118.09 17:00AFK VeltrusyObříství
325.09 17:00FK Kralupy 1901Obříství
401.10 17:00Dynamo NelahozevesDynamo Nelahozeves
506.10 13:30SK VojkoviceObříství
613.10 13:00Sokol LibišObříství
721.10 13:00AFK Eletis LužecAFK Eletis Lužec
vytisknout


 Rozpis zápasů - starší přípravka - podzim 2018
KoloDatum časSoupeřHřiště
112.09 17:00TJ ZárybyZáryby
215.09 09:30Čechie KralupyObříství
323.09 14:30FC LobkoviceLobkovice
429.09 12:00FK Pšovka MělníkFK Pšovka Mělník
506.10 09:30STM Byšice / ČečeliceObříství
1110.10 16:00SK Labský KostelecObříství
613.10 11:00Sokol TišiceTišice
720.10 09:30Sokol LibišObříství
801.11 17:00TJ KlyKly
903.11 09:30Neratovice - ByškoviceObříství
vytisknout


 Rozpis zápasů - mladší přípravka - podzim 2018
KoloDatum časSoupeřHřiště
109.09 14:00AFK VeltrusyVeltrusy
215.09 10:45Čechie KralupyObříství
322.09 14:00AFK Eletis LužecAFK Eletis Lužec
1026.09 16:30SK PostřižínPostřižín
429.09 12:00FK Pšovka MělníkFK Pšovka Mělník
506.10 10:45Dynamo NelahozevesObříství
1110.10 16:00Neratovice - Byškovice CObříství
614.10 10:00SK VojkoviceVojkovice
720.10 10:45Sokol LibišObříství
825.10 17:30Neratovice - Byškovice AByškovice
903.11 10:45FK Kralupy 1901Obříství
vytisknout



 
 

© 2010-2018 TJ Sokol Obříství. Tvorba webu, technická podpora, video, audio, foto Stanislav Beneš