TJ Sokol Obříství

Zprávičky

16.10.2017 Proč se okresní přebor jmenuje Ondrášovka?
Dotaz: "Mohu se zeptat, jestli někdo nevíte proč se okresní přebor jmenuje Ondrášovka, když nikdo ještě nedostal slíbené vody?"
Odpověď: "Ohledně názvu soutěže Ondrášovka. Tento sponzor samozřejmě platí, sponzoruje hned několik soutěží v ČR, na několika místech včetně Mělnicka se vyskytl problém, kde tento materiál, kterého není málo, složit a uskladnit, než si ho kluby vyzvednou. Nyní je objekt zajištěn, mělo by se jednat o sklad stavebnin Bohumil Červenka v Libiši. Nyní se již čeká na potvrzení od firmy Ondrášovka, kdy bude mít volnou kapacitu závozové dopravy do této lokality. Jakmile se firmě podaří skloubit tento bezplatný náklad s jinou standartní dopravou v této lokalitě, bude klubům podáno info o možnosti vyzvednutí. Časový horizont by již měl být pouze v řádech dnů. "
Komentář: Prostě takový dar nedar - my vám darujeme vodu v plastu, ale musíte si ji uskladnit a rozvézt na vlastní náklady. Že na to nemáte prostory? Že nemáte odvoz? Jó, milej pane...
15.10.2017 A mužstvo: Velký Borek - Sokol Obříství 3:0 (1:0)
Nedaří se, nedaří, navíc další zranění - doufejme, že ne dlouhodobá.
...více informací...
15.10.2017 Mladší žáci: Sokol Záryby - Sokol Obříství 0:11 (0:7)
Góly dali: 6., 8., 36., 39. a 42. Svoboda Jakub, 11. Kadlec Roman, 17. a 23. Srch Jaroslav Branka, 20. Kučera Lukáš, 33. Tockstein Josef
15.10.2017 Dorost: FK Krnsko - Sokol Obříství 6:1 (1:0)
15.10.2017 Mladší přípravka: SK Labský Kostelec - Sokol Obříství 15:5 (8:4)
Góly za Obříství dali 3x Vyšín Dominik, Dandár Filip a Hruška Filip
13.10.2017 Fotbal Obříství na cestách
O víkendu jedou všechny týmy, kromě starší přípravky mající tento víkend volný, za svými soupeři. V sobotu od 10 hodin hraje mladší přípravka v Kostelci nad Labem. Jen o 30 minut později začíná zápas v Zámostí, kde hraje náš dorost s FK Krnsko. V neděli od 9:30 začíná zápas mladších žáků s TJ Záryby a od 15:30 hraje A mužstvo ve Velkém Borku.
11.10.2017 Mladší žáci: Sokol Obříství - SK Labský Kostelec
Mladší žáci prohráli s SK Labský Kostelec 1:5 (0:3). Goly dali: 33. Kadlečík Jakub - 5. Sušil Jakub, 16. Lelek Štěpán, 28. Sušil Jakub, 48. Lelek Štěpán, 52. Ledvina Jakub
08.10.2017 A mužstvo: Sokol Obříství - Horní Beřkovice 0:3 (0:2)
Včerejší výkon musel být pro domácí fanoušky velkým zklamáním.
08.10.2017 Dorost: Sokol Obříství - Slavia Velký Borek
Tým dorostu prohrál se soupeřem Slavia Velký Borek 0:2 (0:1)
07.10.2017 Mladší přípravka: Sokol Obříství - FC Lobkovice
Mladší přípravka porazila hosty z Lobkovic 4:3 (2:2). Góly dali 2x Hruška Filip, Vokoun Matyáš a Sklenářová Tereza.
07.10.2017 Starší přípravka: Sokol Obříství - FC Lobkovice
Starší přípravka porazila FC Lobkovice 8:2 (3:0). Góly dali 2x Homuta Vít, 2x Linka Tomáš, 2x Hruška Filip, Charvát Šimon a Kadlečík Jakub
06.10.2017 Fotbalový víkend v Obříství
O posvícenském víkendu naše týmy přivítají své soupeře na domácím hřišti.
Starší přípravka hraje v sobotu od 09:30 a mladší přípravka od 10:45 - oba týmy s FC Lobkovice. Zápas mladších žáků s SK Labský Kostelec byl přeložen na 10. října.
Horním Beřkovicím se letos zatím nedaří (6 proher) a výhra s tímto týmem je pro A mužstvo prakticky povinnost. Zápas začíná v 16:00.
V neděli 8. října hraje dorost od 10:15 se soupeřem z Velkého Borku, jehož bilance je 1 výhra a 5x prohra.
Přijďte fandit!
04.10.2017 Starší přípravka: Čechie Kralupy - Sokol Obříství 9:6 (4:5)
Těsné vedení z prvního poločasu starší přípravka neudržela, soupeři k tomu stačil jediný střelec, který se v druhém poločase 5x trefil do naší branky.
Branky: 5x Kvacskai Vojtěch, 3x Palice Jiří, Němec Matěj - 2x Kučera Karel, Homuta Vít, Charvát Šimon, Kadlečík Jakub, Linka Tomáš.
03.10.2017 Mladší přípravka: Sokol Libiš - Sokol Obříství 6:9 (2:4)
Mladší přípravka porazila soupeře z Libiše na jeho hřišti. Góly za Obříství dali: 3x Hruška Filip, 2x Vyšín Dominik, 2x Dandár Filip, Basl Richard a Vokoun Matyáš
01.10.2017 AFK Hořín - Sokol Obříství 4:1 (2:1)