Od 23. listopadu 2020 platí podle "PES" aktualizovaná pravidla pro tréninky na venkovních sportovištích.
Konkrétně "Sportovat lze venku, maximálně do 6 osob." Pokud vám to počasí a další okolností dovolí (jakož i s vědomím, že to opravdu není mnoho), je možné použít pravidla, která už jsme jednou aplikovali, tj. platí, že:
2. tréninky ve venkovních prostorách je možné uskutečnit v počtu nejvýše 6 osob při dodržení hygienických opatření;
3. v rámci tréninků na venkovních sportovištích je možné hřiště rozdělit fyzickými překážkami s nejméně dvoumetrovými koridory na jednotlivé sektory se samostatnými vstupy; v každém z nich může trénovat nejvýše 6 osob s tím, že musí být zamezeno kontaktu mezi jednotlivými skupinami navzájem, a to nejen při sportování, ale i při příchodu a odchodu.
JUDr. Jan Pauli
generální sekretář FAČR
11.10.2020 Fotbalový víkend v Obříství - výsledky
Poslední zápasy před vládou vynucenou pauzou a bez diváků přinesly v sobotu vítězství a v neděli remízu.
• Jaký byl zápas se soupeřem z Horních Počapel? Podívejte se na video.
Sokol Obříství - Horní Počaply 3:0 (1:0)
• Dvakrát jsme vedli, ale soupeř stihl vyrovnat. Z obou týmů skóroval dvakrát stejný hráč, za Obříství v 19. a 56. minutě Josef Mansfeld, za Lužec v 31. a 62. minutě Pavel Peroutka.
Sokol Obříství B - AFK Eletis Lužec B 2:3 np (1:1)
09.10.2020 FAČR reaguje na zpřísněná opatření Vlády ČR
Na základě rozhodnutí Vlády ČR chce FAČR informovat své členy a jejich kluby o tom, že soutěže výkonnostního fotbalu jsou od pondělí 12. října 2020 na dobu 14 dnů pozastaveny.
07.10.2020 Zvláštní podmínky pro konání fotbalových utkání
Vážení,
s ohledem na přijetí vládního mimořádného opatření ze dne 30. září 2020 č. 958 platí následující zvláštní podmínky pro konání fotbalových utkání:
1. Utkání se účastní nejvýše 130 osob (hráči, rozhodčí a osoby zabezpečující organizační a technické zázemí).
2. Diváci mají zakázáno se fotbalových utkání účastnit; to platí i v případě
  • vnitroareálových restaurací a podobných zařízení,
  • rodičů, kteří neplní některou z funkcí podle bodu 1.
3. Stejná omezení podle bodů 1 a 2 platí též pro tréninky.
4. Za dodržení omezení podle bodů 1 a 2 odpovídá organizátor utkání.
5. Tato pravidla se mohou měnit i s ohledem na avizované zpřísnění, které bude ze strany orgánů státní moci oznámeno tento pátek.

• pochvala pro všechny kluky a holky z mladší přípravky, kteří krásně hráli
Sokol Obříství - Vltavan Chvatěruby B 13:2 (6:2)
• muži béčko třetí zápas bez bodu
Slavia Velký Borek B - Sokol Obříství B 5:0 (1:0)
• starší žáci podle trenéra chvílemi předváděli moc pěknou hru
Sokol Klecany - Sokol Obříství 3:6 (1:1)
• snaha áčka na tři body nestačila
Slavia Velký Borek - Sokol Obříství 4:1 (2:0)
26.09.2020 Fotbalový víkend v Obříství
Pro nepřízeň počasí a z toho vyplývající stav hřiště jsou zápasy žáků a áčka přesunuty na jiný termín! Zítra se nehraje!
24.09.2020 Aktualizovaná pravidla pro regionální fotbal k 24.9.2020
V návaznosti na včerejší rozhodnutí ministra zdravotnictví (č.j. MZDR 20588/2020-17/MIN/KAN) platí od dnešního dne aktualizovaná pravidla pro chování v rámci regionálního fotbalu.
1. Utkání ve venkovních prostorech se smí zúčastnit max. 50 diváků.
2. Nad 50 diváků se smí utkání zúčastnit pouze v případě, že mají všichni pevně určené místo k sezení (max. 1000).
3. Pokud se utkání účastní nad 50 diváků, organizátor je povinen evidovat celkový počet míst k sezení.
4. Organizátor je vždy povinen zabezpečit rozestup mezi diváky nejméně 2m.
5. Místa se NESČÍTAJÍ – nelze mít 50 diváků na stání + další k sezení.
6. Důrazně se nedoporučuje instalovat přenosná místa k sezení navíc.
7. Do divácké kvóty se nezapočítávají osoby, které se podílejí na realizaci utkání a hráči, jsou-li nejméně 2m od diváků.
8. Osoby mimo areál se do divácké kvóty nezapočítávají.
9. Důrazně se doporučuje dodržovat přísná hygienická opatření při pohybu ve vnitřních prostorách.

17.09.2020 Fotbal Obříství na cestách - výsledky
Jedna výhra, tři prohry a další odložený zápas starších žáků:
• starší přípravka zatím bez výhry
Neratovice Byškovice - Sokol Obříství 13:3 (9:1)
• mladší přípravka opět vyhrála, tentokrát ve Vysoké
FK Vysoká - Sokol Obříství 1:11 (1:7)
• prohra áčka v Tišicích, Jakub Šulc si vysloužil červenou kartu
Sokol Tišice - Sokol Obříství A 3:0 (2:0)
• béčko v Zárybech také prohrálo, jediný náš gól byl do vlastní branky
TJ Záryby - Sokol Obříství B 5:0 (3:0)
10.09.2020 Fotbalový víkend v Obříství - výsledky
Starší přípravce chvíli trvalo, než se rozjela. Soupeř toho využil a vybudoval si náskok, který naši hráči již nestihli stáhnout.
Sokol Obříství - Sokol Cítov 4:9 (1:6)
Mladší přípravka si se soupeřem ze stejného klubu poradila mnohem lépe.
Sokol Obříství - Sokol Cítov 13:7 (7:5)
Zápas starších žáků byl odložen na 21. listopadu
Áčko na domácím hřišti přivítalo tým z Vojkovic. Zápas to nebyl jednoduchý, první gól padl do vojkovické branky až v prodloužení prvního poločasu, na což soupeř ještě dokázal bleskurychle zareagovat, ale ve druhém poločase už jsme byli lepší a tak tři body nakonec zůstaly doma.
Sokol Obříství A - SK Vojkovice 3:1 (1:1)
V nedělním zápase béčka bral tentokrát tři body soupeř.
Sokol Obříství B - Sokol Tuhaň 2:4 (1:1)
07.09.2020 Starší žáci: SK Vojkovice - Sokol Obříství
Góly dali za domácí 29. Ladislav Dvorský a 61. Filip Mžik, za Obříství 26. Vít Homuta, 58. Martin Chmelík, 62. Ondřej Votipka a 64. Lukáš Kučera
SK Vojkovice - Sokol Obříství 2:4 (1:1)
03.09.2020 Sokol Obříství na cestách - výsledky
Áčko v Liběchově vyhrálo, ale od vlastních fanoušků za zbytečné chyby ve hře mnoho pochvaly nedostalo.
SK Liběchov - Sokol Obříství A 0:2 (0:1)
Mladší přípravka svého soupeře převálcovala.
SK Liběchov - Sokol Obříství 0:20 (0:8)
Béčko si z Dřís přivezlo další tři body.
Sokol Dřísy - Sokol Obříství B 1:3 (0:2)
01.09.2020 Starší žáci: FC Lobklovice - Sokol Obříství
Starší žáci mají za sebou další vítězný zápas, tentokrát v Lobkovicích. Góly dali v 10. minutě Martin Chmelík a 28. minutě Tomáš Linka.
FC Lobklovice - Sokol Obříství 1:2 (0:2)
30.08.2020 Fotbalový víkend v Obříství - výsledky
V sobotu byl soupeřem áčka tým ze Mšena. Ač se naši hráči snažili, recept na soupeře nenašli.
Sokol Obříství A - SK Mšeno 0:5 (0:1)
Našemu béčku se v neděli dařilo a B tým z Vysoké odjel domů bez bodu. Oba góly za náš tým dal Lukáš Havel.
Sokol Obříství B - FK Vysoká B 2:1 (2:0)
Také starší žáci předvedli pěkný výkon, góly dali 4x Tereza Sklenářová, 3x Lukáš Kučera, 2x Dominik Vyšín a 1x Matěj Mikulenka.
Sokol Obříství - FK Vysoká 10:1 (5:0)
22.08.2020 Sokol Libiš B - Sokol Obříství
První mistrovský zápas naši borci zvládli a na hřišti soupeře vyhráli. Za domácí se trefil v 3. a 65. minutě Martin Pazdera, za náš tým skórovali v 15. minutě Jakub Šulc, ve 28. minutě Petr Litera, ve 37. a 56. minutě opět Jakub Šulc a v 65. minutě Petr Tláskal
Sokol Libiš B - Sokol Obříství 2:5 (1:3)
21.08.2020 Solok Obříství na cestách
Tak jsme se dočkali. První mistrovské zápasy odehrají muži áčko v sobotu v Libiši od 17 hodin a béčko v neděli se soupeřem ze Všetat na hřišti v Čečelicích od 10:15. Zápas starších žáků v Lobkovicích byl přeložen na 1. září 17:00.