ZPRÁVIČKY

25.05.2019 Mladší žáci: Sokol Obříství - Sokol Tišice
V deštivém sobotním odpoledni mladší žáci porazili soupeře z Tišic. 6 gólů dal Roman Kadlec, 2 Lukáš Kučera a po jednom gólu David Hudský, Ondřej Votipka a Adam Fales.
Sokol Obříství - Sokol Tišice 11:3 (4:1)
24.05.2019 Fotbal Obříství doma i na cestách
Následující sobotu hrají na domácím hřišti mladší žáci od 14:30 s týmem z Tišic a v 17 hodin A mužstvo přivítá Čechii Kralupy. Dorost bude bojovat o 7. místo, první zápas se koná tuto neděli od 10:15 ve Mšeně.
22.05.2019 Termín podání přihlášek do soutěží ročníku 2019/2020
STK upozorňuje na termín podání přihlášek do soutěží ročníku 2019/2020 nejpozději do 10.06.2019
19.05.2019 Dorost: SK Labský Kostelec - Sokol Obříství
Po těsné výhře na domácím hřišti před týdnem dorost nezvládl druhý zápas na hřišti soupeře. Mládence tak čeká zápas o 7. místo, jejich soupeřem bude SK Mšeno.
SK Labský Kostelec - Sokol Obříství 5:4 (1:1)
19.05.2019 Mladší žáci: AFK Veltrusy - Sokol Obříství
Zejména ve druhém poločase domácí tým projevil větší touhu po vítězství.
AFK Veltrusy - Sokol Obříství 5:2 (1:1)
18.05.2019 A mužstvo: Sokol Čečelice - Sokol Obříství
Celý zápas byl náš tým rovnocenným soupeřem, škoda, že naše vedení vydrželo jen do 71. minuty. V penaltových rozstřelech pak byli šťastnější domácí. Ale i jeden bod z Čečelic je dobrý.
Sokol Čečelice - Sokol Obříství 3:2 np (1:1)
18.05.2019 Mladší přípravka: FK Kralupy 1901 - Sokol Obříství
Po prvním poločase domácí tým těsně vedl, ale naši borci zápas dotáhli k vítěznému konci.
FK Kralupy 1901 - Sokol Obříství 7:8 (4:3)
16.05.2019 Fotbal Obříství na cestách
V sobotu 18. května hraje mladší přípravka od 10 hodin na hřišti FK Kralupy 1901. Druhý pokus porazit nejlepší tým této sezóny bude mít A mužstvo v Čečelicích, kde zápas začne v 17 hodin. V neděli od 10:15 hraje dorost na hřišti SK Labský Kostelec. Starší přípravka a mladší žáci budou hrát tentýž den na stejném hřišti. Jejich soupeři budou týmy AFK Veltrusy a začátky zápasů jsou 12:00 a 13:30.
Přijďte fandit!
14.05.2019 Mladší žáci: Sokol Obříství - Čechie Kralupy
Mdlý herní projev našeho týmu soupeř ocenil devíti góly, naši nedali ani jeden.
Sokol Obříství - Čechie Kralupy 0:9 (0:4)
12.05.2019 Naštvané kluby odmítají hrát pod hlavičkou FAČR, zvažují založení vlastní soutěže!
Tahle myšlenka se už několikrát objevila v minulých letech, v těchto květnových dnech roku 2019 však nabývá reálnější podoby. „Některé kluby v nižších soutěžích od okresních přeborů po krajské přebory, zejména ve středních Čechách, už toho mají dost. Nechtějí nastupovat k nedůvěryhodným zápasům, které řídí rozhodčí, jimž po minulých zkušenostech nedůvěřují.
12.05.2019 Dorost: Sokol Obříství - SK Labský Kostelec
Trochu se štěstím, ale tři body zůstaly doma.
Sokol Obříství - SK Labský Kostelec 3:2 (1:1)
11.05.2019 A mužstvo: Sokol Obříství - SK Liběchov
Podruhé během několika dní áčko porazilo tým z Liběchova, ovšem tentokrát není důvod k bezmezné radosti. Ve druhém poločase naši hráči polevili, někteří neproměnili jasné gólové šance, čehož soupeř využil a dal nám (naštěstí jen) dva góly.
Sokol Obříství - SK Liběchov 3:2 (3:0)
11.05.2019 Mladší žáci: Sokol Obříství - FC Lobkovice
Po prvním poločase naši mladší žáci vedli 3:0. Ve druhém se rozjeli a soupeři z Lobkovic nasázeli ještě dalších osm gólů. Do soupeřovy branky se trefili: 3.+21.+ 39.+48.+54. Kadlec Roman, 24.+34.+55. Charvát Šimon, 35.+.58. Kučera Lukáš a 59. Mikulenka Matěj. V úterý 14. května se mladší žáci poperou o pozici v tabulce s Čechií Kralupy, která má stejný počet bodů a prakticky stejné skóre.
Sokol Obříství - FC Lobkovice 11:0 (3:0)
11.05.2019 Starší přípravka: Sokol Obříství - Horní Počaply
Hráči starší přípravky podali vynikající výkon a zaslouženě vyhráli.
Sokol Obříství - Horní Počaply 15:4 (8:2).
11.05.2019 Mladší přípravka: Sokol Obříství - Sokol Libiš
Přes prohru si mladší přípravka vysloužila pochvalu trenéra za bojovnost a nasazení v zápase.
Sokol Obříství - Sokol Libiš 5:9 (4:5)