Zprávičky

25.04.2018 Rebel Český pohár 2018
Sokol Obříství - SK Liběchov 2:3 np (1:0).
24.04.2018 Rebel Český pohár 2018
Ve čtvrtfinále Rebel Českého poháru 2018 se A mužstvo setká s týmem SK Liběchov. Zápas začne zítra (25. dubna) v 17:30 hodin.
Přijďte fandit!
22.04.2018 A mužstvo: Horní Počaply - Sokol Obříství
Horní Počaply - Sokol Obříství 8:0 (4:0)
Domácí hráči procházeli naší obranou tak snadno jako nůž změklým máslem a zařídili tak druhé nejvyšší skóre tohoto kola.
...více informací...
22.04.2018 Dorost: SK Skalsko / SK Mšeno - Sokol Obříství
SK Skalsko / SK Mšeno - Sokol Obříství 2:8 (1:3). Góly dali: 29. Homuta Jan, 82. Horník Lukáš - 17.+23.+69 Kadlec Filip, 25.+70.+74 Vaňous David, 67. Řehák Jakub, 73. Vrtiška Tomáš
22.04.2018 Mladší žáci: AFK Veltrusy - Sokol Obříství 2:3 (1:2)
Za domácí dali góly Žambůrek Michal a Jareš Oliver, za Obříství Kadlec Roman (2x) a Chmelík Martin
21.04.2018 Starší přípravka: TJ EMĚ Mělník - Sokol Obříství
TJ EMĚ Mělník - Sokol Obříství 8:4 (5:4).
Góly dali domácí Korbelář Vojtěch (2x), Pešta Jan, Sáblík Marek a Skokan Lukáš (4x), za Obříství Votipka Ondřej (2x), Kučera Lukáš a Kadlečík Jakub
19.04.2018 Fotbal Obříství na cestách
V sobotu 21. dubna vyrazí starší přípravka do Mělníka (Na Polabí), začátek zápasu je v 9 hodin. V neděli 22. dubna od 10:30 hraje dorost ve Mšeně, od 11:00 hrají mladší žáci ve Veltrusech a A mužstvo bude hrát od 14 hodin v Horních Počaplech.
15.04.2018 A mužstvo: Sokol Obříství - Libiš B 0:1 (0:0)
Jediný gól zápasu v 68. minutě naše fanoušky nepotěšil.
15.04.2018 Dorost: Sokol Obříství - FC Sporting Ml. Boleslav
Sokol Obříství - FC Sporting Ml. Boleslav / SK Strašnov 2:2 (1:0)
Přes naši "snahu" soupeř bral nakonec jen jeden bod. Aktuálně jsme na devátém místě s osmi body.
14.04.2018 Mladší přípravka: Sokok Obříství - Sokol Cítov
Sokok Obříství - Sokol Cítov 5:2 (3:2)
Góly dali Hruška Filip (2x), Vyšín Dominik (2x), Dandár Filip - Čmedla Roman, Kmoch Tomáš
13.04.2018 Fotbalový víkend v Obříství
V sobotu 14. dubna 2018 v 10:45 začne zápas mladší přípravky se Sokolem Cítov. Odpoledne od 16:30 bude A mužstvo bojovat o cenné mistrovské body se soupeřem z Libiše. V neděli od 10:15 přivítá dorost tým FC Sporting Mladá Boleslav/SK Strašnov.
11.04.2018 Rebel Český pohár 2018
Sokol Obříství - FK Kralupy 1901 5:1 (2:0)
Z našich dali góly v 8. minutě Vrtiška Tomáš, 22. Hašourek Jan, 46. Teboui Ahmed, 47. Hovorka Jakub a 66. Novák Radek, za soupeře se z pokutového kopu v 78. minutě trefil Klier Martin.
Toto vítězství znamená první místo ve skupině.
10.04.2018 Rebel Český pohár 2018
Ve středu 11. dubna od 17 hodin hraje A mužstvo na domácím hřišti poslední zápas ve skupině D s FK Kralupy 1901.
08.04.2018 A mužstvo: Labský Kostelec - Sokol Obříství
Dva naši zranění hráči a jeden nešťastný gól v sedmé minutě do naší branky.
Labský Kostelec - Sokol Obříství 1:0 (1:0).
08.04.2018 Dorost: SK Židněves/FK Dlouhá Lhota - TJ Sokol Obříství
SK Židněves/FK Dlouhá Lhota - TJ Sokol Obříství 5:0 (3:0)
Góly dali za domácí 23.+53. Svoboda Josef, 25.+45. Kamberov Ivan a 61. Herman Jan, z našich nikdo.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »