ZPRÁVIČKY

09.11.2019 Muži A: Libiš B - Sokol Obříství
Od počátku zápasu náš tým směřoval k výhře. V 10. minutě skóroval Petr Tláskal. O pět minut později domácí Matucha srovnal, ale naši stále měli převahu až do 29. minuty, kdy byl vážně zraněn Libor Tichota. Poté naše hra doznala změny k horšímu, a tak jsme se nakonec museli spokojit s remízou.
Libiš B - Sokol Obříství 2:1 np (1:1)
07.11.2019 Fotbal Obříství na cestách
V sobotu od 14 hodin hraje áčko v Libiši a ve stejný den i čas hraje béčko v Lobkovicích s Roma Neratovice.
Přijďte fandit!
03.11.2019 Muži B: Sokol Obříství - SK Mšeno B
Po pětizápasovém bodovém půstu konečně body, a hned tři! Navíc všechny góly dali pouze naši hráči :-)
Sokol Obříství - SK Mšeno B 3:1 (1:0).
02.11.2019 Muži A: Sokol Obříství - Viktoria Všestudy
V domácím zápase naši hráči opět předvedli dobrý a bojovný výkon až do konce zápasu a kdyby využili všech svých gólových šancí, skóre by vůči hostům nebylo moc milosrdné.
Sokol Obříství - Viktoria Všestudy 2:0 (1:0)
01.11.2019 Fotbalový víkend v Obříství
V OP Mělník je mezi prvním a posledním týmem v tabulce pořadí rozdíl pouhých 7 bodů. Zůstanou 3 body doma nebo si je odvezou Všestudy? Zápas áčka začne v sobotu ve 14 hodin. Kolik bodů pobere naše béčko, jehož soupeřem je SK Mšeno B, se dozvíme v neděli na konci zápasu, který začne v 11 hodin.
31.10.2019 Mladší přípravka: Sokol Obříství - AFK Veltrusy
Poslední podzimní zápas skončil tak dobře, jak jen to šlo: vítězstvím našeho týmu.
Sokol Obříství - AFK Veltrusy 11:3 (6:2)
28.10.2019 Muži B: TJ Byšice B - Sokol Obříství
Naši se díky Josefu Mansfeldovi ve 31. minutě ujali vedení. Škoda, že se zápas nepovedlo dotáhnout do vítězného konce. V 63. minutě domácí Svačina vyrovnal a tři minuty před koncem zápasu Slovák dal vítězný gól.
TJ Byšice B - Sokol Obříství 2:1 (0:1)
26.10.2019 Muži A: SK Mšeno - Sokol Obříství
Už od začátku zápasu dělali naši hráči individuální chyby, které byly způsobeny i tím, že chyběli 4 hráči základní sestavy. Proto po nejhorším výkonu podzimu si odvážíme zaslouženě bůra.
SK Mšeno - Sokol Obříství 5:0 (2:0)
24.10.2019 Fotbal Obříství na cestách
Sobota:
14:30 - Muži A - venku - SK Mšeno
Neděle:
14:30 - Muži B - venku - TJ Byšice B
Mladší žáci a starší přípravka už mají odehráno a zápas mladší přípravky byl odložen na čtvrtek 31. října.
20.10.2019 Víkendové výsledky
Mladší přípravka: SK Postřižín - Sokol Obříství 7:16 (4:8)
Mladší žáci: FK Kralupy 1901 - Sokol Obříství 4:1 (2:0)
Muži A: Sokol Obříství A - Horní Beřkovice 2:0 (1:0)
Starší přípravka: SK Vojkovice - Sokol Obříství 9:1 (3:0)
Muži B: AFK Eleltis Lužec B - Sokol Obříství B 5:1 (2:0)
17.10.2019 Rozhodnutí DK OFS Mělník
Za červenou kartu v minulém kole (zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva) byl Stanislavu Chvátalovi udělen trest zákaz činnosti na 1 utkání od 13.10.2019.
13.10.2019 Muži B: Sokol Obříství - AFK Vraňany
Skóre otevřel Řehy způsobem, kterým určitě nechtěl - gólem do vlastní branky. O deset minut později se z pokutového kopu nemýlil Švejcar a za dalších deset minut přidal další gól Waltr. Jediný náš gól padl z pokutového kopu v 66. minutě, střelcem byl Tomáš Nepil (1:3). Zoreník dalšími dvěma góly už jen potvrdil, kdo je v tomto zápase favorit.
Sokol Obříství - AFK Vraňany 1:5 (0:3)
12.10.2019 Muži A: SK Labský Kostelec - Sokol Obříství
Už v 1. minutě penalta a gól v naší síti, v 15. minutě další penalta, vyloučení Standy Chvátala a 2:0. Ve 21. minutě domácí přidali třetí branku a bylo po zápase. Ve druhém poločase byli domácí hráči rychlejší a důraznější v osobních soubojích. Ostatně konečný výsledek 9:0 (!) dobře vystihuje dění na hřišti.
SK Labský Kostelec - Sokol Obříství 9:0 (6:0)